Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 539
fernando24
9 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 23:01

erzıncan firmaları kamil koc esadas olsun erzıncan bilet 80 tl ve 1000 km.. pamukkale canakkaleye 400 km lik mesafeyi 60 tl ye tasıyor . adamı ayak üstü .....

bahriaskin
9 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:13

Alıntı:
erzıncan firmaları kamil koc esadas olsun erzıncan bilet 80 tl ve 1000 km.. pamukkale canakkaleye 400 km lik mesafeyi 60 tl ye tasıyor . adamı ayak üstü .....

Sayın Fernando24 İzmir Çanakkale arası fiyatları o Karşılaştırmaları yaparken iki farklı il merkezi ile yapılması hatalıdır. her ilin sosyoekonomik durumu güzergah durumu farklıdır.
Isparta petrol 2+2 50 Tl
Truva Turizm 2+2 55 Tl
Truva Turizm 2+1 60 Tl
Metro Turizm 2+1 55 Tl
Kamil Koç 2+1 60 Tl Bu arada bu firmaların birde puan sistemi var onları tam olarak araştırmadım.

Ogün4161

9 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:44

Alıntı:
Alıntı:
Kocaeli'liler neden Pamukkale'nin gelişine rağmen hâla efe tur'u tercih etmeye devam ediyor? Neden yolcu sayısı eşit değil?

Akıllı olanlar Pamukkaleye geçti bile

Geçtiğimiz Salı günü 14:30 aracı ile izmit otogardan esenlere geldim normalde kuruçeşmeden efeturu tercih ederdim deneme amaçlı otogara geçtim bu sefer
Araçta toplam ya 6 ya da 7 yolcu vardı ikram konusu güzel fakat bindiğim araç şu eski pamukyollardandı konforlu gelmedi bana
Kocaelinde karamülsel,gölcük ve başiskele harici diğer ilçelerde oturuyorsan ve istanbul yolculuğu yapacaksan otogar yerine kuruçeşme daha avantajlı geliyor bana nedense ve çoğu izmitlinin de alışkanlığı bu yönde
Pamukkalenin izmit reklamlarını her şehirde görmek mümkün iddialı olmak istiyorlar haliyle fakat
Pamukkale otobüsleri kuruçeşme güzergahını kullanmadığı
Sürece pek tutunamaz tıpkı daha önce metro vb yaptığı gibi

fernando24
9 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 10:11

Her türlü faktör ne olursa olsun 400 km ye 60 lira almak adalet midir güzel kardeşim ? Doğu firmalarına yazık değil mi onlar da kan ağlıyor. Böyle giderse esadas bile 5 seneye bayrağı indirir

Ahmet61 oflii
9 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 11:28

Ankara bursa seferi yapacağım ulusoyun güzel aracı yok hatta metro nün bursası çok fena kamil e geçen bindim pamukkalenin sabit aracı varmış bu hatta geçen eren kardeşim yardımcı olmuştu geçen yardımcı olursanız sevinirim

CrossBench
9 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 15:26

Yarın veya çarşamba günü saat 23 gibi Izmir'den Manavgat yolcusuyum. Geçen sefer Cityliner veya Tourismo beklerken Safir geldi. Beklentimin yerine gelme ihtimali nedir bu 2 günde? Yine hayal kırıklığı olmasın...

Bekir Yal
9 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 15:33

Ben İzmit - Harem arası gidiyorum haftasonları ve artık sadece Pamukkale'yi kullanıyorum. Otobüs 2+1, muavinler kibar (en önemli etken), ikramlar daha iyi ... vs.

İzmitlilerin kullanmamasının tek sebebi var o da aracın cezaevinde veya halkevinde durmaması. Körfez'e gidecek adam otogara gitmek istemiyor, çarşıda işi olan halkevinde inmek istiyor. Otogara kimse gitmek istemiyor.

kaptan seyfettin
9 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 17:21

Demekki İzmitte efe tur ile aynı şartlarda yolcu taşısa efe tur'a nal toplatacak.

serkan.kar

9 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 07:53

Alıntı:
Metro'ya göre güvenilir, evet. Ancak 3 TL yi geçmeyecek iki tane fazladan ikram için pahalı olması oldukça abes. Pamukkale sıradan bir firma. Alibeyköy'ü bırakmadan önce kullanıyordum ancak öylesine biniyordum güzel diye değil. Çoğu forumlarda gereksiz bir övme söz konusu hiç binmeyen de birşey sanacak bu kadar abartmayın. Bir çok yerel firma Pamukkale'den çok daha iyi hepinizin bileceği en basit örnek: Sakarya Vib.

Sadece ikram demi masraf başka masraf yok mesala çalışanın SSK primini asgari ücret den değilde tam kazancından göstermek artı masraf değil size göre piyasaya göre çalışanına fazla para vermek artı masraf değil size göre e yeni araç kullanmak artı masraf değil size göre vergi falan hak getlre çünkü bütün yolcu biletsiz kayıtdışı taşınıyor hiç extra masraf yok canım sadece fazla kekin parasını alıyor

özerizmir
9 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 10:35

3 yıl önce İzmir-Muğla seferi yapan kamil koç ile gidiş seyahati yaptım.Tam fiyasko .2015 yaz ayı idi Kamilkoç ile muğlaya giderken baktım klima çalışmıyor.koltuk ekranlarında televizyon yayını kesik kesik geliyor.İkramları az.Usb belleğimle film seyredeyim dedim baktım usb girişi bozuk.Dönüşte metro turizm Marmaris - İzmir seferine bindim.5 yıldızlı Otel rahatlığında yolculuk ettim.Daha sonraki yıllarda gidiş-dönüş için hep Metro turizmi tercih ettim ve memnun kaldım.Pamukkale turizmi sadece Kuşadası ve Denizli için tercih ediyorum.

sayfa 539
ANA SAYFA -> ULAŞIM