Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7618
Anakin Skywalker
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:40

18 Ocak hakkında daha öncede yazmıştım.Karayelin beslediği bir yağış görülebilir , kar desem değil dolu desem değil.

Sepken tarzında bir şeyler görülebilir öğle ve akşam saatleri arası , tabi soğuk çekilmezse. Yağış sıkıntısı olmayacak gibi.

Seyirlik bir şeyler istiyoruz , umarız istediğimizi alırız.

karadulcem
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 06:25

İcon lar Hpa lar vs vs hiç bir tane veri model çalıştırma ocak ve şubat için kar yok diyor üzülerek yazıyorum keşke güzel bir tahmin haberi verebilsem

mertyarataner
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 07:17

Bana kalırsa 18 Ocak’ta pek bir şey olmayacak ama 23 Ocak sonrası ortalık yıkılacak
Umarım 18 Ocak ile ilgili de yanılırım.

olaf

2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:11

Küçükyalıdan Sabiha gökçene geldim. Belki rakım yükseldikçe kar görürüm demiştim ama henüz yok. Burda da yağmur yağıyor. Ama akşama birşeyler olabilir.

karadamm
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:46

Esenyurtta ne yağmur ne kar var şuan hava 3 derce

Onur Çakırcı
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 10:01

Sizin modellere bakıp efsane dediğiniz 22-23 ü kestane oldu.

komutan logar
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 11:05

pendikte e-5 in alt tarafında sahile yakın oturuyorum su an havada karla karışık yağmur ince kar var yükseklere kar yağıyor olabilir

karadulcem
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 12:05

Keşke bu sene istanbula kar yağsaydı da biz karla oynasaydık Bu sefer “Kar bizle oynadı”

Ayazzz
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 12:14

yav arkadaş şu modellere son 1 hafta kala yorum yapın.. sonra kestane time

Sistemci72
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 12:26

Öncelikle şunu belirteyim hiç kimse söylemiyor ancak bize gelen sistemler basınç alanları yüzünden kalıcı değil yani alabileceğimiz gelip gelecek sistem en fazla iki günlük!

iki günlük bir sistem için bu kadar yaygara kopartılması abartıdan başka bir şey değil 18 için oluşabilecek hadise en fazla karla karışık yağmurdur bundan daha kuvvetli olan sistem 23 Ocakdaki sistem ancak bununda vadesi çok uzun, azorun konumu ve Akdeniz’deki basınç alanları bu sistemlerin kaderini belirleyecek.

O yüzden bir güncellemeye bakıp geliyor gönlümün efendisi deyip burada madara olmaya gerek yok sabırla hadiseleri izlemek mantikli olmak gerkeli

sayfa 7618
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet