Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1987
hulki99
3 gün önce - Cmt 13 Oca 2018, 21:35

Alıntı:
Gösterge elektronik olmaz ise çok ayıp ederler. Bugünün teknolojisine yakışmaz.

Sanmıyorum. Nedendir bilmem ama dünyanın en önemli metro hatlarında bile kapı üzerinde LCD olmuyor. Hatlar birer LED ile gösteriliyor. Mesela bizim M4 iki durak arasının ne kadar kısmının kat edildiğini gösteriyor, koridorda da monitörlerde gelecek durağı gösteriyor, bu bile yok birçok Batı ülkesinde. En fazla tek satırlık tek renkli nokta nokta yazı akıyor.

mustafasa7

3 gün önce - Cmt 13 Oca 2018, 22:04

Alıntı:
Sanmıyorum. Nedendir bilmem ama dünyanın en önemli metro hatlarında bile kapı üzerinde LCD olmuyor. Hatlar birer LED ile gösteriliyor. Mesela bizim M4 iki durak arasının ne kadar kısmının kat edildiğini gösteriyor, koridorda da monitörlerde gelecek durağı gösteriyor, bu bile yok birçok Batı ülkesinde. En fazla tek satırlık tek renkli nokta nokta yazı akıyor.

ben yine de bu hatta led alışkanlığının dışına çıkmayacakları kanaatindeyim. benim favorim m2’nin göstergeleri, vagonların arkalarındaki kayan yazılar gayet işlevsel ancak marmarayın vagonlarında böyle bir özellik yok sanırım olsa çok güzel olurdu led tabelaya da gerek kalmazdı.

muratka
3 gün önce - Cmt 13 Oca 2018, 22:54
Atalar istasyonu inşaatı

(+)

(+)

(+)

Ertan AKYILDIZ

3 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 00:27
Ozgurozkan

Ayrilikcesme'deki kablolar sinyalizasyon için degilde enerji hatları içinmiş.. Facebook da bununla ilgili bir fotoğraf gördüm. Bu arada eksi veren arkadaşıma şöyle söyleyebilirim bu başlık altında neredeyse okumadığım mesaj yoktur.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=19939 ...9449070048

En son Ertan AKYILDIZ tarafından Pzr 14 Oca 2018, 15:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Misafir Berk

2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 02:17

Sefer Bey iyi sabahlar K.Çekmece istasyonunu ve araç ile yaya köprüsünün son durumları hakkında bilgi istiyorum sizden. Görüşlerinizi çok merak ediyorum. Sizce ne zaman biter bunların hepsi acaba?

ismail5000
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 13:02
Bakırköy istasyon yakın çekim 14 Ocak 2018

(+)

(+)

(+)

(+)

ismail5000
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 13:09
Bakırköy İstasyon-2

(+)

(+)

(+)

(+)

AliYet
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 15:28
Feneryolu İstasyonu Çatı İskeleti

Feneryolu İstasyonu çatı iskeletinin eski istasyona yakın olan platform tarafı hemen hemen bitmiş durumda, ikinci kısımda ise bugün çalışmalar hala devam ediyor. Ortada yarım kalan kısım da herhalde eksik beton kısımlar bitirilince tamamlanacak.

İstasyona Bağdat Caddesi tarafından da giriş olacağını düşünüyorum. O tarafta kazı çalışmaları bitti, ancak beton kalıplama işleri henüz başlangıç aşamasında, o nedenle Bağdat Caddesi tarafından bir giriş olacak mı, henüz tam anlaşılmıyor.

(+)

(+)

Zte1
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 15:34

Alıntı:

(+)

Bostancı bağdat caddesi

Bu işleme başlanılmış. Ne olduğunu bilmiyorum.bilen yazsın.
Videonun linki:
https://www.facebook.com/100006626476999/videos/2 ...891299673/

SerdarAri
2 gün önce - Pzr 14 Oca 2018, 15:42

Yeni Feneryolu istasyonu kızıltoprağa doğru mu yaklaştı acaba?

sayfa 1987
ANA SAYFA -> ULAŞIM