Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1986
cabbarkale
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 14:54
pendik sancak koprusu

Bugun hatboyu gezince fotograf çekme imkanim oldu

(+)

(+)

mustafasa7

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 17:13

üst-alt şeklinde iki yaka halinde gösterim fena fikir değil ancak benim merak ettiğim elektronik bir gösterge olacak mı m4 ya da m5 gibi yoksa kapıların üzerinde düz gösterime ek olarak ekran bildiriminin geliştirilmesi mi düşünülecek?

Berke Karaali57
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 17:24

Bakırköy istasyonunun ilk kısmı yeni perona taşınmış bile

(+)

aliemirci
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 17:38

Gösterge elektronik olmaz ise çok ayıp ederler. Bugünün teknolojisine yakışmaz.

mustafasa7

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 17:46

Alıntı:
Bakırköy istasyonunun ilk kısmı yeni perona taşınmış bile

öncelikle fotoğraflar için teşekkürler sanırım bakırköy istasyonu yeraltı istasyonlarıyla yarışamasa bile bir miktar göze hitap edecek gibi görünüyor

ozgurozkan34
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 18:53
Sinyalizasyon Kabloları

Pendik - Ayrılıkçeşmesi arasında kullanılacak sinyalizasyon kabloları Ayrılıkçeşme'ye indirilmiş. Güzel bir haber...

(+)

sefer bayraktar

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:30

K.Çekmece'yi Tepe üstüne bağlayan köprü inşaatı..

(+)

(+)

hulki99
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 21:35

Alıntı:
Gösterge elektronik olmaz ise çok ayıp ederler. Bugünün teknolojisine yakışmaz.

Sanmıyorum. Nedendir bilmem ama dünyanın en önemli metro hatlarında bile kapı üzerinde LCD olmuyor. Hatlar birer LED ile gösteriliyor. Mesela bizim M4 iki durak arasının ne kadar kısmının kat edildiğini gösteriyor, koridorda da monitörlerde gelecek durağı gösteriyor, bu bile yok birçok Batı ülkesinde. En fazla tek satırlık tek renkli nokta nokta yazı akıyor.

mustafasa7

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 22:04

Alıntı:
Sanmıyorum. Nedendir bilmem ama dünyanın en önemli metro hatlarında bile kapı üzerinde LCD olmuyor. Hatlar birer LED ile gösteriliyor. Mesela bizim M4 iki durak arasının ne kadar kısmının kat edildiğini gösteriyor, koridorda da monitörlerde gelecek durağı gösteriyor, bu bile yok birçok Batı ülkesinde. En fazla tek satırlık tek renkli nokta nokta yazı akıyor.

ben yine de bu hatta led alışkanlığının dışına çıkmayacakları kanaatindeyim. benim favorim m2’nin göstergeleri, vagonların arkalarındaki kayan yazılar gayet işlevsel ancak marmarayın vagonlarında böyle bir özellik yok sanırım olsa çok güzel olurdu led tabelaya da gerek kalmazdı.

muratka
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 22:54
Atalar istasyonu inşaatı

(+)

(+)

(+)

sayfa 1986
ANA SAYFA -> ULAŞIM