Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 303
Misafir 19b

11 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 20:00

Cidden vadi yıkılıyor mu yoksa hayalmi

dayii
11 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 21:50

Madem vadi yikiliyor resim atinda inanalim ?

Misafir 9c8

11 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 23:04

Biz mütayit miyiz emlakçı mıyız neden inandırmaya çalışalım sizi hak sahipleri bize yapılacak evlerin fiyatları ne olur sizce ve kaç metrekare

Misafir 0c5

11 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 23:13

100 metre kare 500 bin civarı olur

Misafir dfb

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:51

Şubat sonu mart başı başlar diye bir rivayet var.Hazirana kadar başlamazsa dahada vadiden bir umut beklemeyin.Biride çıkmış kıskanoyosunuz demiş.Arkadaşım pisliğin kıskanılacak bir yanı kalmadı.Vadi tamamlanmış olsa cenneti aratmaz emin olun belki hak shiplerinden çok biz sinan caddesi halkı olarak sizden daha çok istiyoruz tamamlanmış bir vadiyi.Kelle koltukta keleşlerin uyuşturucunun ralli yapan transitcilerden biz illallah çektik.

Misafir 8ba

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 10:39

S.a arkadaşlar büyük şehir belediye başkanı Mustafa Tunaya tvit atın emin olun bu konunun takipcisi olur halkın sorunlarına kulak veren bi insan kesinlikle bu konuya kayıtsız kalmaz

dayii
11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 19:02

Bugun dolmusla koprunun ordan gectim rezalet devam ediyor bence 10 yil daha yapilmaz bu vadi

Misafir dfb

11 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 23:51

Dayı inip bir gözlem yapsaydın yıkılan yada boşaltılan gecekondu varmı yada inşaat alanları için yeni gelişmeler varmıydı

dayii
11 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 10:09

Misafir dfb bence bu vadiden bu cevre teroristleri bir an once cikarilmalidir diyecem ama bu çok zor gibi duruyor cunku adamlar kendini o bolgenin sahipleri olarak goruyorlar ve ayrica dun biseyede sahit oldum dolmuşla koprunun ordan geçerken vadinin bi tarafi sitelerle luks yapilarla dolmaya baslamis bi tarafi ise maalesef yeni bir mamak çöplüğü olmaya baslamis bence emlak satislari durdu hatta bitti bile bu cankaya bolgesinde cankaya bolgesi maalesef koye dönüştürülmüştür

seneroo
11 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 11:58

merhabalar herkese...

O videoyu ben paylasmistim.

Atv de haber olmasini ben saglamistim...

Bimer den sikayet etmistim...

birileri de cikmis yok kiskaniyorlar yok bilmem ne cok manidar geldi bana... ben hilal mahallesinde oturan biri olarak o pisligin bitmesi huzur ortami olussun diye yaptim onca seyi...

benim anladigim bu sitede kartoncularda var YOK NEYMIS BIMERE GEREK YOK YOK POLIS CIKARTIR, YOK INSAATLAR BASLAYINCA GIDERLER...

bunlari soyleyenlere lafim, Bu kafayla giderseniz daha bir 13 yil daha beklersiniz.

Arkadaslar bu proje rafa kaldirilmis demiyorum muhakkak yapilacak ama burda hak idda edenlerde olusuyor mesajini yaymak istedim. ve bu yeni hak idda edecek insanlar Dikmen vadisi cevresini copluge, pislige, guven ortamini ortadan kaldiran bir alana cevirmistir.

Birileride gecekondumuzu bosalttik insaatlar basliyor demis. Dun bir kartoncu cocukla konustum; cocuk biz yerlestik bile onlara dedi...

TEKRAR TEKRAR SOYLUYORUM

BIMERDEN SIKAYET EDIN OZELLIKLE HAK SAHIPLERI... DIKKATE ALDIRIN KENDINIZI...

YAZIKTIR GUNAHTIR. CEVREDE NE HUZUR KALDI NE DE DEGER...

BIR ZAMANLAR BU BOLGEDE OTURDUGUNU SOYLEYINCE ORALAR COK GUZEL YANITI ALIRDIK. SIMDI O COPLUKTE NASIL YASIYORSUNUZ DIYORLAR.

Bakin Keciorende de boyle birseye kalkisti Kartoncular cevre halki 2 gunde sadece ankarayi degil turkiyeyi salladi ve onlari ordan kovdu...

Cevrenize dikkatlice bakin Millet evini satip Baska semtlere tasiniyor.

Adam kartoncu arabasiyla ara sokakta 120 kmh gidiyor. Yanindan gecen polis gormemezlikten geliyor...

Sancak lisesi Dikmen Meslek lisesi ve cevresinde bonzai satisi yapiyorlar, 5 tl den.

Bakin arkadaslar Hak sahibi degilim Olsaydim Belediyeden cikmazdim. Mutahitlerin ofisinden cikmazdim. 13 yilya dile kolay Dava acardim.

Ama babamin dedigi gibi benzin 10 tl de olsa herkes susar bu memlekette HAKKETEN oyleymis.

Bu sadaka degil HAKTIR HAK.

MANZARA BAKARMISINIZ...

sayfa 303
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet