Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 125126127 ... 138139140   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 126
Tolga Dt
9 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 16:40

Baskile bak hele kovancıları geçecek bu gidişle. Hayırlı olsun çok güzel bir haber.

KEMALİYE 23
9 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 19:07

Baskil gözünü açtı Hadi bi kırtik kaldı bu yatırım olursa daha kimse Baskili düşünmesin kalkınır gider inşaallah.

KRAL456
9 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:47

(+)

(+)

Baskan,valibey ve bakan yardimcimiz yeni acilan cagri merkezini ve tekstil fabrikasini gezmislerElazigda guzel seyler oluyor.

Misafir ee6

9 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 06:31

Bugünkü resmi gazetede yatırım teşvikleri açıklanmış. Elazığ 582 yatırımdan sadece 4 ünü alabilmiş. Yazık el almış başını gidiyor

Misafir 817

9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 01:43

malatyalilara bir yazı yazdim zorlarina gitti . malatyalilar siz benzini bile kopruyu gecince alıyosunuz. Elazigda bir köfte yemiyorsunuz. Burada görev yapan malatyalilar aylik haftalik makarnayi bile malatyadan aliyorsunuz. Niyeymis malatyali Kazan sin. Biz elaziglilar ne yapiyorduk 2 sene once ye kadar gelip yemegi sizde yiyorduk. Arabayi sizde yapiyorduk yok arkadasim bizde uyandik. Benim insanim kazansin. Diyarbakirli geliyor buradan alisveriste yapiyor bingöl tunceli yapiyor biz elaziglilarda oralarda yapiyoruz. Ama iki senedir malatyaya girmedim. Dusman degilim. Adam benzini makarnayi bile benim memleketten almiyor . niye alacam. Tamam az yatirim almisiz. Biz elaziglilar son iki senedir birlik olmaya Basladik. Valimiz milletvekillerimiz sanayi belediye iyi calisyor. Ha yeterli mi degil. Eksikler var. Dogru. Ama Yasemin açik cimento fabrikası, guney çevre yolu var mi malatyada adamlarin çevre yolu sehir içi de. Peki kuzey çevre yolu basladi. Ya kuzey imar yolu o da bitti gibi. Elazigli isadamlarida gelmeye basladi. Bir sene içinde 10 tane büyük fabrika temeli atilacak. Ve uretime baslayan tesisler var. Sehir içinde nerdeyse asfaltsiz yol kalmadi. Fevzicakmaga yapılan yollar. Cesmeler. Elazigin her mahalle si piril piril. Ben chp ye oy veren biri olarak söylüyom bunlari. Sanayide 100 tane irili ufak li fabrika var. Bakir krom ferro krom fabrikası. Cok gelisme var. Tamam devlet az mi yatirim yapiyor. 4 tane mi devlet yapiyor. 44 tane de bizim elazigli isadamlari yapacak. Ben inaniyorum. Allah askina dogukent sehir hastanesi mahalle buyuklugunde. Bir sürü saglik yatirimi yapilacak dubaililer yatirima geliyor. Dubaililer getiren kim Valimiz. Ari gibi calisan Valimiz var. 50 yillik su sorunu bitti. Tamam Eksiklerimiz fazla. Ben orduevi Koprulu kavsagi istasyon kavsagi ikiz kulesi hayalini kuramazdim. Bunlar yapildi. Harputa gidelim Arkadaslar ne güzel yapilmis. Daha da yapilmali. Unescoya basvuruldu. Sivrice büyük oteller kayak tesisleri yapilacakmis. Adam oraya da getirdi bir sürü yerli yabanci is adami. Biz ne valiler gorduk. Turist gibi geldi gittiler. Kipirdanma degil çok hizli ani bir gelisme var. Eksikler var daha da yapilacak. Sehirler ara si terminal Birincisi. Cimento tasinacak ikincisi. Kuzova Sulama bu da bitti mi tamam olacak. Eksikler var. Ama çok hizli gelisme var. Biz elaziglilar medeni insanlariz ayip olur demiyecegiz. Say in valim suraya bir fabrika yapilsa ne dersiniz diye yardim isteyeceğiz. Belediye baskanina 100000 Imza toplayacagiz terminal cimento ve yeni fabrika yatirimlari için Vali baskan ve vekilleri devamli arayacagiz. Chp si Akp si Mhp si birlik olacagiz. Bak nasil daha iyi olacagiz.

Tolga Dt
9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 02:00

Ağzına yüreğine sağlık hocam. Parti ayrımı yapmadan memleket menfaatleri ön planda olmalı.

KRAL456
9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 02:35

misafir817 helal olsun sana.biz bazen misafir arkadaslari elestiriyoruz.Ama senin gibi super yorumlar yapanda var.Ben bu sitede her zaman olumlu seylerinde soylenmesi gerektigini belirttim,tabiki elestirecez ama ümitte var olacaz.Sen olaya cok guzel bakmissin ve yapilanlarinn yaninda yapilmasi gerekenleride yazmissin.cok tesekkurler.

KEMALİYE 23
9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 09:14

Misafir temennim senin bu güzel yürekten söylediğin yazdığın sözleri bu şehrin milletvekilleri tarafından da birgün yürekten söylenmesi uygulamaya konması.Bakın ben olaya bir değil iki vali olarak bakıyorum.Allah tan bu şehir Zorluoğlu gibi vali gördü adam şehrin paslanmış kanallarını pas sökücü misali açtı birçok unutulmaya yüz tutmuş kamu yatırımını alevlendirdi bunun yanına ne kadar eeleştirsemde Yanılmaz gibi mücadele eden niyeti çalışmak olan biride olunca şehir üstündeki hantallığı attı.Üstüne şimdiki vali de daha iyi performans sergileyerek şehri canlandırdı az kaldı inşaallah şahlanacak da.Lakin gel gelelim yıllardır vekiller pasif eğer vekiller düzgün çalışsa bunlar zaten olurdu.Herzaman ucuz kahramanlık peşinde oldular ve bir kısmı da devam ediyor.Eğer vekiller yürekten senin gibi düşünürse temennim odur işte o zaman çok daha farklı projeler konuşulur.

Misafir 902

9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 09:25

""malatyalilar siz benzini bile kopruyu gecince alıyosunuz. Elazigda bir köfte yemiyorsunuz. Burada görev yapan malatyalilar aylik haftalik makarnayi bile malatyadan aliyorsunuz. Niyeymis malatyali Kazan sin. ""

misafir her ne kadar güze şeyler yazmışsan bir o kadar da saçmalamışsın!
yani saçmalamanın da bir sınırı olmalı. neymiş malatyalılar elazığda yemek yemiyormuş, alışveriş yapmıyormuş, benzin almıyormuş...
benim elazığda ikamet eden malatyalı arkadaşlarım tanıdıklarım var kimse gelip malatyadan alışveriş yapıp gidip elazığda yemiyor. ya da benzinim bitti ama çekici ile malatya sınırına taşıyayım oradan akaryakıt alayım demiyor benzini bitmişse mecbur alacak...

cengiz2323

9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 14:36

Beyler il milliyetçi liği yapmayın nereye yatırım yapılırsa yapılsın sonuçta ülke ve millet kazanacak dolsylıda olsa herkes yararlanıp faydalanacak . Bu nedir ya , yatırımların insanımıza ve ülkemize getireceklerini ve sonrası gelişmeleri konuşalım ama yok Elazığ yok Malatya yok bilmem nere ayıptırya her yerin toplamı kısaca TÜRKİYE dir varmı ötesi?

sayfa 126
« önceki   123 ... 125126127 ... 138139140   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET