Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
-mert-
11 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:10

2017 yılındayız ve güzelim araçlar yani son kalite halkın hizmetinde olan araçlar şimdi berbat durumdalar. Tabii bunun sorumlusu yine halk.

Misafir 364

9 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 09:55

Bu şikayetleri kim okuyor kimse bir yaptırımda bulunuyor mu bilmiyorum ama buraya yazılanlarda boş sanırım bu kadar şikayet varken bu halk otobüs şoförleri bazıları buralar benim, benim dediğim yaptığım olur der gibi tavırları vatandaşı mağdur ediyor. Bugün 11.01.2018 Anadolu lisesi durağından yüksek okul yönüne giden iş kur karşısındaki duraktan 07.25 de 3 4 kişi el kaldırdığımız halde şoför beyefendi durağa yanaşmadı bile adam gözümüze baka baka transit geçti gitti o beyefendinin keyfi hareketi yüzünden çalışanlar ise geç kaldık öğrenci okuluna geç kaldı Bu bazı kendini bilmez şoförler hakkında kim ne yapacak birileri artık bunları kendilerine getirsin gerekli uyarılar yapılsın bu konuda keyfi davranışlarda bulunarak kimseyi mağdur etmeye hakları yok.

Misafir 34b

4 ay önce - Sal 05 Hzr 2018, 16:10

Bugün 06 haziran 2018 de saat 24.25 sıraları dalgın olarak yaya geçidinden gecerken istanbul ucuzluk karşısı halk otobüsü 05 BF 908 YADA 809 plakalı arac şoförü gozünun önüne baksana doyerek baslayan hakaretler etti bende ben dalgin olabilirim bura yaya geçidi ilk geçış hakkı yayanin durmalıydin dedim hadi lan akıl öģretme dedi terbiyesiz tedi ben sen terbiyesissin dedim asagı indi kavga etti boğazima sarildi vatandaslar ayirdı vatandaslarda tepki gösterdi bu otobüslerden bıktik diye arabasins bindi gitti vatandas plakasini almış yukarda yazdim belediyeye danıßmaya gittim polis bakıyomuş otle dediler . Polisede gitmiyorum gitsem onlarda ayri şeyler doylerler otobuscüler inssnlara hakarrt etsin dovsün belediyede onları yönetenlerde vatandaßı sallasin ßu ramazan gün orućlu halimle elli yaßındayım Allah böyle şoföreďe onları yöneten kooperatifede sorumluluk taşiyan belediyeyede hakkimi helal etmiyor sadece şunu dyorum . "Zalimlerden ve zalim yöneticilerden ALLAH a sığınırım Hz. Ömer RA Dedigi gibi halkın secimiyle gelip halkınin durumuyla hallenmeyen yöneticiden ALLAH a sığınirım. Ha ßimdi dersinizki baßkan ne bilsin haberi yoktur memuru onun adina konußuyoya kardesim .

Sürekli
4 ay önce - Sal 05 Hzr 2018, 16:20

Alıntı:
05 ET 609) plakalı otobüs 65 yaş ustu adam otobüse binmek için kostururken düştü otobusub şoförü diğer yolcuları aldı yaslu amcayida arkadan bindirmeye calistilar kapiyi acmadi one dogru yonlerdiler beklemedi bastı gitti arkadan kaç kişi dur DİE vursada otobus soforu 65 yaş ustu adamı almak istemedi bahanesi de arkadan yolcu almiyormus otobus baya boşaldı 2 tane genç arkadan bindi para almıyor DİE bu şekilde bi muameleyi hakketmiyor yaşlılarımız aynı otobüs başka amca inmek için söyledi o kadar hızlı girdiği durağı amca düştü ve sırtını demire çarptı aynı durumda ben ayakta olsam bende düşerim o ani frenle kaç dk önce inecek var dendiği halde daha birçok olay oluyor otobüste gençler bisekilde bekler eder ama bu yaşlılara 2 .sınıf mualemesi yapilmasi n lutfen birçoğu durmayıp geçiyor almiyorlar bile kayle alırsanız sevinirim hepimiz yaslancaz bir gün ...

Her yerde var böyle mendeburlar bunların ehliyet ve src lerine 10 yıl yasak koymak lazım arac sahibine böyle durumlarda önce ikaz tekrar benzeri durum başka şöför yaparsa 1 ay HAT mahrumiyeti 3 üncedede yaparsa 6 ay HAT mahrumiyeti 4. de olursa
süresiz plaka iptal

bahadır 0302

1 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 07:59

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler