Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tunceli - Elazığ - Pertek Köprüsü - Kuzeyi Güneye Bağlayan Yol
« önceki   123 ... 2122232425   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Tolga Dt
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 15:59

Levent abi Sivrice Siverek yolu bir temenni mi yoksa bu yönde çalışmalar mevcut mu?

levent çlk

11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 16:22

Şu an için atılan somut bir adım yok, temenni veya proje önerisi demek daha doğru olur. Bence ilimiz adına sağlayacağı büyük faydaları dolayısıyla, ilimizin gündeminde olmasında fayda var. Elazığ-Şanlıurfa ve Gaziantep arasında çok önemli mesafe kısaltması sağlayacaktır. Siverek-Adıyaman bağlantısını sağlayan Nissibi Köprüsünün de tamamlanmış olması nedeniyle Elazığ-Adıyaman ulaşımında da çok önemli mesafe kısaltması sağlayacaktır. Bir başka yönü doğrudan güney yönüne açılacak önemli bir güzergah hüviyetindedir.Bu projenin hayata geçmesinin sağlayacağı en önemli katkılardan birisi de Sivrice ilçesini Seramik sanayi ve toprak ürünleri sanayisi için çekim merkezi haline getirecektir.

alperenfatih
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 16:50

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2799403#2799403
Osman bey sanırım benim de daha önce yukarıda paylaştığım kesimi diyorusunuz. Gerçekten şimdiki düşünülen yere göre, oldukça kısa görünüyor. Fakat sanırım oraya köprü yapılsa da köprü öncesi ve sonrası bağlantı yollarında sıkıntı yaşanacak diye gündeme alınmıyor.

Tolga Bey'in dediği gibi kalenin bulunduğu tepeden geçen bir hattın zemini sığ olabilir . Geçen gittiğimde su seviyesi azalmıştı ve o hatta da kara parçaları görünüyordu.hazarkentli
10 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 16:23

Tunceli nin çok başarılı, gayretli ve sevilen Valisi açıklama yapmış,
Tunceli Valisi Sonel, geçen yıl İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Tunceli'yi ziyareti esnasında Tunceli-Pülümür karayolunda incelemelerde bulunduğunu hatırlatarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Pülümür karayolunun ve iki farklı yolun öncelikli yol kapsamına alınarak yapılması için yaklaşık 1 milyar liranın üzerinde bir ödenek ayrıldı. Yollarımızda çalışmalarımıza bu yıl inşallah başlayacağız. Pülümür karayolumuz ilimiz açısından son derece önemli. Güvenlik birimlerimizin son yıllarda yaptığı başarılı operasyonlarla Pülümür karayolu başta olmak üzere tüm yollarımız vatandaşlarımız için güvenli hale getirildi. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve İçişleri Bakanımızın bizlere verdiği desteklerle terörle mücadeledeki kararlılığımız aralıksız devam edecek ve vatandaşlarımız bu yollarda sorunsuz, korkusuz, huzur içinde geçebilecek. İlimize her konuda destek sunan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya halkımız adına şükranlarımızı sunuyorum."


MustafaErtem
8 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 15:41

Atassalar petrol pertek yolunda At çiftliği yapılacak sanırım.sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2122232425   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler