Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Fahrettin M
1 yıl önce - Çrş 10 Oca 2018, 09:30

Alıntı:
Bir on yıl sonra tekrar açarlar. Yapboz tahtası gibi ülke mübarek...


Yapboz olayı bülbül deresi için geçerli değil, çünkü bu dereye ufak tefek müdahaleler haricinde herhangi bir şey yapılmadı.Üzeri zaten hiç bir zaman kapatılmadı.Birde tamamı değil ana caddenin iki yanından bir bölüm kapatılacak bildiğim kadarıyla.Zaten tamamı kapatılırsa saçma olurdu.


namlesu

9 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 12:31

27/03/2018 Tarihi itibariyle son durum;
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin “Altınordu ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım ve Süleyman Felek Caddeleri’nin bir bölümünün yayalaştırılması projesi” kapsamında Bülbül Deresi üzerine inşa edilmekte olan köprünün çalışmaları hızla ilerliyor.

KÖPRÜ İNŞAATI DEVAM EDİYOR
Özellikle şehir içerisinde toplumsal ve kültürel yaşamı zenginleştirmek amacıyla yayalar için trafik karmaşasından arındırılmış güzergâh oluşturulması yönünde alınan UKOME kararı sonrası başlatılan çalışmalar devam ediyor. Alınan karar doğrultusunda Süleyman Felek Caddesi’nin trafiğe kapatılacak bölümüne alternatif güzergâh oluşturmak için Bülbül Deresi üzerine yapılmakta olan köprünün fiziki görünümü yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

PANEL KİRİŞLER MONTE EDİLDİ

Bir süre önce aynı noktada bulunan ahşap yaya köprünün yıkılarak yerine 18 metre uzunluğunda, 11 metre genişliğinde taşıt ve yaya köprüsü yapılması için çalışmalara başlanmıştı. Çalışmalar kapsamında köprü ayakları için 16 adet fore kazık çakıldı.

Proje Görseli;


sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler