Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir 467

3 yıl önce - Cmt 25 Tem 2015, 01:15

Yenibosnada sansar olduğunu ilk defa gördüm siyah olduğu için kedi sanıp pisi pisi bile dedim yakınıma gelince kedi olmadığını anladım hadi hayırlısı diren sansar

Misafir 3a8

3 yıl önce - Çrş 12 Ağu 2015, 04:59

arkadaşlar ben bu hayvanı hiç sevmiyorum çünkü bu hayvan vampir millet okadar güzel miş gibi anlatıyoki bu mahlugun girdiği yerden hayır gelmez sadece kan emiyor ve bi keresinde arkadaşıb güvercin pinine girmişti 52 kuşu bogup 1 i ni bile yememişti sadece bogup kanını emiyor

Misafir fbc

2 yıl önce - Pzr 22 May 2016, 22:50

Üsküdar devlet acilde çalıstığımdan geçen nöbet gece 2.5 civarlarında arabayla sigara almaya çıktıgımda gördüm bizim Altunizade kosuyolu civarlarındada aralıklarla Görüyoruz sansarları kirpiler ve validebağda da sincap larımız gayet mutlu metropolün göbeginde hayat larına devam ediyorlar

Misafir 230

2 yıl önce - Prş 23 Hzr 2016, 22:57

Findikzade haseki sultan mahalesinden yaziyorum bizim burdada var ara sokaklardan gecerken arabalarin altindan karsiniza aniden cikabilir

Misafir 602

1 yıl önce - Çrş 22 Mar 2017, 01:30

Şehremini de oturuyorum. 17 yıldır ve hala arka bahçedeki tek katlı eski yapıda sansarlar yaşıyor..Gece karanlığında yapının çatısında ve bahçede dolaştıklarını ve bağrıştıklarını sık sık duyarım.Bana sadece 5-10 metre uzaktan karartılarını rahatça seçebiliyorum.Zemin kattaki komşum pencereden onların ailece ağaç dalları üzerinde yattıklarını gördüğünü söylemişti.Ben bir gece Kocaman kuyruklu iri bir sansarın karşıki apartmanın zemin kat pencerelerine ısrarla pençe attığını görmüş ve çok şaşırmıştım.

Misafir 592

1 yıl önce - Cmt 12 Ağu 2017, 00:45

Cerrahpaşa mahallesinden yazıyorum evimin arkasındaki okul bahçesinde sansarlar var.kedilere verdiğim mamaları yiyorlar.kedilere zararı olurmu bu hayvanların

Misafir ca3

9 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 02:59

Küçükçekmece'de Doğan Hastanesinin çok yakınında gördüğüm hayvandır kaç senedir İstanbul'da yaşıyorum ama kendileri ile ilk defa tanıştık.. fotoğrafı çektik zaten yok oldu

https://i.hizliresim.com/XP2lq7.jpg

ali dostbey
9 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 03:04

Sansarlar iyi fare yılan avcısıdır

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet