Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Sapanca
« önceki   123 ... 192021   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Misafir 888

1 yıl önce - Cum 12 May 2017, 13:47

Sapanca'nın ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan NG Sapanca Bedesten'de Kestane Cafe, Burger King, Migros, bölgenin en büyük kapalı oyun parkı özelliğini taşıyan Buseden Funstation, oyun ve oyuncak mağazası Buseden Toystation'ın ardından LC Waikiki ve TAÇ mağazaları da düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Sapanca gazetesi


hakan023
1 yıl önce - Cum 03 Ksm 2017, 14:44

Uzunkum Camii


(+)
(+)


Misafir 024

1 yıl önce - Cum 03 Ksm 2017, 22:19

Uzunkum camii değildir adı

Rahime Sultan cami 1892 yılinda Sultan Abdülmecid in
Eşlerinden Rahime Sultan tarafından yaptırılmıştır
Sapanca Uzunkum da bulunurMisafir d2b

1 yıl önce - Sal 09 Oca 2018, 18:37

Sapanca için güzel proje

Sapancaya teleferik


"Teleferik projesi için çalışmalarımız sürüyor"
Sapanca’ya gelen turistlerin 24 saati nasıl dolduracakları hakkında program ve çalışmalar da yaptıklarını dile getiren Başkan Yılmazer, Mahmudiye ve Kırkpınar arasına yakın bir zamanda kurulacak olan teleferik projesinin de müjdesini verdi. Yılmazer, "Büyük projeler konusunda başka ne yapabiliriz dedik. Sapanca turizm ilçesi ise turizm için yurtdışı ve yurtdışından Sapanca’ya gelen veya gelecek kitlelerin Sapanca’ya neden gelmek istedikleri sorusuna cevap arayarak yola çıkıyoruz. Gelen ailelerin 24 saati nasıl dolduracaklarının program ve çalışmasını yapıyoruz. Mahmudiye’de teleferik projesini hayata geçireceğiz inşallah, uğraşıyoruz. Mahmudiye’de 70 dönümlük bir yeri 4 yıl öncesinde ileriyi görerek yani turizm ilçesi olduğundan bize lazım olacağını düşündüğümüzden dolayı kiraladık. 4 yıldır kirasını ödüyoruz ve bugün hiç sıkıntı çekmeden teleferik istasyonumuzun bir ayağını oraya koyacağız diğer ayağını da Kırkpınar merkez anayol güzergahına koyacağız. Ruhsat kestikten 7 ay sonra teleferiğe bineceğiz inşallah" ifadelerini kullandı.

..

7 ay sonra bitecak diyor
Hadi inşallah


Misafir 23b

4 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 08:24

Türkiye'nin EURO 2024'ü kazanması durumunda Kocaeli'de maçlarını oynayacak 8 milli takımdan 2'si Sapanca'da konaklayacak. Bu takımlar antrenmanlarını ise yine Sapanca'da gerçekleştirecek.

Türkiye ve Almanya olmak üzere iki ülkenin resmi olarak adaylığını açıkladığı EURO 2024'te kazanan ülke 27 Eylül Perşembe günü açıklanacak. Türkiye'nin 9 şehirle aday olduğu EURO 2024'ün kazanılması halinde stadyumlar, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, Konya ve Trabzon olacak.
SAPANCA VE KIRKPINAR
Sapanca Gazetesi'nin yetkililerden edindiği bilgiye göre; 5 yıldızlı otel sayısı ile orantılı olarak Sapanca'da 2 milli takımın konaklaması planlanıyor. Konaklamalarını Sapanca'da yapacak olan bu takımlar doğal çim olması ve güvenlik sebebiyle çalışmalarını ise Sapanca Atatürk Stadı ve Kırkpınar Tepebaşı Stadında gerçekleştirecek.
TAKIM SAYISI ARTABİLİR
Kocaeli'nde 2 tur halinde oynanacak maçlar sırasında Sapanca'da 2 ülkenin milli takımını yaklaşık 20-30 gün misafir edecek. Sapanca'daki inşaatı devam eden diğer 5 yıldızlı otellerin tamamlanması durumunda misafir edilecek takım sayısı da artabilecek.
ŞAMPİYONA PROGRAMINA GİRDİ
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelen temsilciler Sapanca Atatürk Stadı ve Kırkpınar Statlarında inceleme gerçekleştirdiler. İnceleme ardından 2 statta onaydan geçerek şampiyona programına girdi.
SAPANCA İÇİN BÜYÜK KAZANIM
İlçede konaklayacak milli takımlar için gelecek turistlerin yanında Sapanca, Avrupa standartlarında 2 stada sahip olacak. Türkiye'nin 2024 Avrupa Şampiyonası'nı kazanması durumunda TFF ve organizasyon komitesi tarafından Sapanca'daki 2 stadın, Avrupa standartlarına getirilmesi için çalışmalara başlanacak.
SAPANCA GAZETESİ
..
..


Şampiyonayı İnşallah alırız
Maçlar stadımızda oynanmayacak
Ama
Bu ; hem sapanca hemde ilimiz için güzel haber

Örneğin ileri de milli maç oynansa sakaryada
rakip takımlar için Avruha standartlarında antreman sahası olacak.

En azından tesis yapılacak

Bence 2 den fazla takım da olabilir yeni yapılacak otelleri düşünürsek
Sapanca merkezden kocaeli yeni stad 25 30 km uzaklıktasayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler