Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Bosnak Selin
1 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 00:56
villakent menemen izmir

üstelik villakentin doğusu ve güney doğusunda koku yoktur.genelde ezber ve toptancı bir anlayışımız var.
demişler bu topikte.

ben villakentten villa almaya niyetlendim.
ancak netten araştırma yaptıkça şu bilgilere ulaştım.
1-köpek havlaması nedenli gece sessizliği yok uyku uyunamıyor?(bu doğru olabilir mi?)
2-horoz besleyenler var malumunuz horozlar ezanda oter ve susmaz( villa da horoz beslenir mi kardeşim?)
3-insan neden villa alır .sessiz sakin yaşayayım diye dimi.villa kent bana sessiz sabahlar ve geceler veremez mi gercekten?
4-koku! yukarda da belirttiğim üzere birisi doğusu ve güneydoğusunda koku yoktur demiş.bu ne kadar doğrudur.koku arıtma tesisinden kuzey batı?? mi gelmektedir acaba?yoksa tam olarak kuzeyden mi gelmektedir.kısacası koku tam olarak hangi kurumdan nereden gelmektedir???(istanbulluyum o sebeple bilmemem normal)
5-dogalgaz baglanacak denmiş.bunun garantisi var mı.resmi bir belge sundu mu dogalgaz firması acaba?

villakente gidip bakmadan evvel bilgi topluyorum.mesela birisi dedi ki gittiğinde koku olmaz.evi alırsın oturursun.rüzgar tersten eser koku olur şaşırırsın dedi.bu doğru mudur.o vakit evi nasıl seçmem gerekecek.ayrıca bu koku insan sağlığına zarar verir mi? bunu araştıran oldu mu?

umarım villakenti bilen birileri cevaplar ki bende villa alıp almamaya karar verebilirim.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR