Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Tevfik Lav Spor Tesisleri


ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
tarzanlar
1 yıl önce - Çrş 26 Tem 2017, 11:22
Manisa Tevfik Lav Spor Tesisleri


Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün'ün girişimleriyle Manisa'ya yepyeni bir spor tesisi geliyor.Manisa sporuna hayırlı uğurlu olsun...


(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)

(+)
(+)
(+)
tarzanlar
1 yıl önce - Cum 05 Oca 2018, 19:08


(+)

(+)

(+)

(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 07 Oca 2018, 13:35

Manisa Gençliğine Yeni Bir Tesis Daha
Manisa’nın spor alanı ihtiyacının giderilmesi noktasında önemli çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, zaman içerisinde yıpranan Tevfik Lav Spor Tesisi’ni yıkarak yerine modern bir tesis kazandırıyor. Mevcut alanda yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, futbol sahası, tenis kortu, antrenman için spor salonu, tribün binası, yatakhane gibi birçok alanla tesisin Manisa’da önemli bir eksikliği gidereceğini belirtti.

Manisa’da spor tesisi noktasında önemli çalışmalar atan Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Tevfik Lav Spor Tesisi’nde yapımına başladığı inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Yürütülen çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Müge Türkeli Kuğu birlikte inceledi. Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Ergün, zaman içerisinde yıpranan Tevfik Lav Spor Tesisi’ni yıkarak yerine modern bir spor tesisi kazandırdıklarını dikkat çekti.

Hayırlı olsun

Kentteki sportif alanların arttırılması noktasında önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “ Yaklaşık 3 bin 675 metre kare alana sahip olan inşaat alanına 1 adet futbol sahası, 3 adet tenis kort, tribün binası ile spor salonu ve yatakhane binası yapılacaktır. 562 koltuk kapasiteli tribün binasında; antrenör, hakem, sağlık, doping, masaj, soyunma ve toplantı odaları ile malzeme deposu gibi tüm detaylar düşünüldü. Manisa sporu hizmet verecek olan bu tesisin şimdiden kentimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
(+)

(+)

(+)
tarzanlar
10 ay önce - Cum 06 Nis 2018, 16:01


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


tarzanlar
8 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 21:26


(+)


(+)
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler