Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Organize Sanayi Bölgeleri
« önceki   12345

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 5
KeNaN KöR
7 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 18:21

Alıntı:
Kayseri OSB Yeni İtfaiye Binası

Kayseri OSB İtfaiye Müdürlüğümüz 29. Cadde numara 25’ teki yeni hizmet binasında görevine başlamıştır.

29. Cadde'de inşa edilen ve kısa zamanda yapımı tamamlanan İtfaiye Amirliği yeni binası 2200 m2 kapalı alana sahip, 15 araç kapasiteli modern ve örnek bir hizmet binası olup, konferans-eğitim salonu, tam donanımlı fitness spor salonu, 20 araçlık otoparkı, 1500 m2 yeşil alanı, eğitimli personeli ve tam donanımlı araçları ile ülkemizde bulunan diğer 300 OSB arasında ön sıralarda yer alacak hale getirilmiştir.

Kayseri OSB sınırlarında ki en uzak mesafeye 5 dakika 35 saniyede ulaşmanın mümkün olduğu yeni itfaiye binasında ayrıca 30 kişilik yatakhane, 100 kişi kapasiteli yemekhane, 15 metre yükseklikte yer alan yanma odaları-yangın arama kurtarma hizmet içi eğitim kulesi yer almaktadır.

Ayrıca OSB sınırları içerisinde yer alan 15 adet acil durum istasyonu ile olası tüm yangın tehlikelerine karşı 24 saat hizmet vermektedir.

Siz değerli sanayicilerimize daha kaliteli ve güvenilir hizmet verilebilmesi için güçlendirilen itfaiye filomuz, son teknoloji ile inşa edilen yeni hizmet binasında, Kayseri OSB sınırları içinde bir "güven merkezi" olacaktır inşallah.

Bölgemiz için hayırlı, uğurlu olması dileği ile saygılarımızı sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Tahir NURSAçAN

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi

Yönetim Kurulu Başkanı

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

http://www.kayseriosb.org/firmalar/672/siemens-sa ...[group]/6/

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)