Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Nazmi

1 yıl önce - Sal 07 Mar 2017, 16:41
Kayseri - Argıncık Top Sahaları ve Amatör Spor Tesisleri
(+)


Argıncık'ta yer alan ve Kayseri amatör futbolunun yükünü çeken tesisler, büyükşehir belediyesinin projesiyle daha kapsamlı ve daha modern hale getiriliyor. Ayrıca, mevcut 2 adet top sahasının yanına, ampute futbol sahası da dahil edilecekmişAlıntı:
Proje Hakkında

Mevcutta Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne ait alanda 2 adet futbol sahası ve 1 adet idari bina bulunmaktadır. Söz konusu arsaya Belediyemizce Amatör Spor Kulüplerinin kullanması amacıyla tesis binası ve idare binası olmak üzere iki adet yeni bina yapılacaktır. Mevcutta bulunan eski bina yine belediyemizce modernize edilerek yeni yapacağımız binalarla mimari olarak uyumlu bir hale getirilerek kullanılmaya devam edilecektir. Arazi proje kapsamında tümüyle ele alınmış sert zemin ve peyzaj düzenlemeleriyle yeniden tasarlanmıştır. Ampute sporcularda düşünülerek bir adet açık saha bu proje kapsamında tesise eklenmiştir. Kulüp merkezleri binası, yaklaşık 1300 m² oturumlu zemin ve birinci kat olmak üzere iki kattan oluşmaktadır. 2500 m² inşaat alanına sahiptir ve toplamda kulüpler için 44 adet oda bulunmaktadır. Her biri 35 m² olan kulüp merkezlerinde toplantı alanı, soyunma alanı, dinlenme alanı, ıslak hacimler ve depo yer almaktadır. L formunda tasarlanan binada kulüp merkezlerinin her biri ortak ve açık bir sirkülasyon alanına bakmaktadır. Tüm kulüp odalarının elektrik ve su abonelikleri bağımsız olacak şekilde projelendirme yapılmıştır. Ayrıca binada ortak kullanım olarak ıslak hacimler, engelli wc, mescit, abdesthane ve teknik odalar yer almaktadır. Tesis idari binası, iki kattan oluşmakta olup toplamda 350 m² inşaat alanına sahiptir. Bina; çok amaçlı salon, İdari ofisler, Sağlık odası, Kantin vb. fonksiyonlarla işlevlendirilmiş olup tüm tesise hizmet verebilecek biçimde tasarlanıp konumlandırılmıştır. Binaların yaklaşık 3.000.000 TL’ye mal olması beklenmektedir. Ocak ayında ihale işleminin gerçekleştirilip, 2017 sonbaharında hizmete girmesi planlanmaktadır.

[ ! ]
KeNaN KöR
1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 23:36

Kayseri Büyükşehir Belediyesi güzel ve örnek olabilecek kalitede tesislere imza atıyor. Kayseri'nin on ilçesinde Kadın ve Gençlik merkezlerinin halkın hizmetine sunulması ve devamının gelmesi memnuniyet verici. Ayriyeten sportif faaliyetler için de modern tesisler inşa ediliyor. Belediyenin yenilenen sitesinde projelerin görsellerine de yer verilmiş.
Kaynak
(+)

(+)
KeNaN KöR
1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 15:24

Alıntı:

(+)
(+)
(+)
(+)
(+)(+)https://twitter.com/BskMustafaCelik/Reklam_link/947071 ...0189199362
(+)


(+)
(+)
(+)Yapımı devam eden Argıncık Amatör Spor Tesisleri ve Köşk Sosyal Yaşam Merkezinden kareler..Nazmi

9 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 13:38
Hayat amatörde..(+)
(+)
(+)


Tesisler tamamlanmış, ama kullanılmaya başlanmamış henüz. Yapılanları görünce, çocukluğumdaki toprak sahalar geliyor aklıma. Nerden, nereye..

Çok güzel olmuş, yapanların ellerine sağlık


nkrlpnt
9 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 00:02

Eski toprak sahada ayağıma aldığım darbe sonucu ön çapraz bağlarım kopmuştu.Şimdiki hali çok güzel olmuş umarım başarılı saygılı gençler yetiştirirler.Altın Ordu tarzı Kayseri'de de bir takım olsa çok güzel olur.sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ