Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 504
duskorc
3 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 21:20

Belediye başkanı şu an As Tv de canlı yayında. Karacabey için bakanlıktan özel kararname çıkartabiliriz, bakana da anlattık durumu. Karacabey in sadece %20 si ova korumada, kalanı için yerleşim planlıyoruz dedi , bilginize.

Galip_89
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:26

Bir aksilik çıkmazsa 1-2 yıl içerisinde bazı şeylerin netleşeceğini düşünüyorum. Süreç hızla ilerliyor, karlı yatırım için Teknosab'a yakın yerlerden yer almak gerek diye düşünüyorum.

umut1616
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:58

Merhaba,

Mudanya söğütpınar için düşüncelerini alabilir miyim?

Deniz gören yerler ve ketendere liman projesi için ne gibi fayda sağlar.

Birde bir düşüncemi paylaşmak istiyorum.

TEKNOSAB DOLAYISI İLE HÜRİYET MURATLI V.B YERLERİN TÜM YATIRIMCILARIN ELİNDE KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.20-30 SENE SONRA BELKİİİİ:

ANCAK ŞU ANDA GERÇEK ŞU Kİ BADIRGA NIN BURSAYA BAKAN TARAFI MANTIKLI GÖRÜNÜYOR. BOŞU BOŞUNA DAĞLARA TAŞLARA PARA VERMEYİN. PARA KOLAY KAZANILMIYOR. EMLAKÇILARIN 2-3 LİRA KOMİSYONUNA KURBAN GİTMEYİN.

UNUTMAYINNNN

EMLAKÇILARDA PROJE BİTMEZZ...

VardiyA
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:44

Teknosab ve önceki belediye başkanı tarafından açıklanan Muratlı dolayına yeni yerleşim bölgesinin arkasında emlakçılar var diyorsunuz yani.

VardiyA
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:01

Ne için özel kararname çıkartacaklar, tarım dışı alanları zaten yerleşime açabilirler. Tarım alanlarını açmak için kararname çıkartacaklasa ilk önce ben karşı çıkarım.

mehmet bursa16
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:01
Hala Ketendere Diyenler

Videoda liman Esence gözüküyor.

Galip_89
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:46

mehmet bursa16, Peki Video da konut alanı nerede gözüküyor?

mehmet bursa16
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:37
Videoda konut alanı sorusu ıçin

Video konut alanlarini sanki teknosapin batısı gibi gösteriyor. Fakat liman olursa egerce esence arka kısimlarida konut ve depolama olabilir.

Akgun169
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 04:46
Merhabalar

Arkadaşlar yeni büyükşehir belediye başkanının söylediği üzere şehrin Batıya doğru büyümesiyle alakalı sizce konaklı çaylı mevkisinde gelişme olur mu buralardan arsa alınır mı ? Ben şahsen arsa bakıyorum ancak Görükle civarı el yakıyor ve gökçeköy İrfaniye hepten şişmiş Fikir alışverişi olması açısından soruyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Almonds
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 11:00

Yerini bilen varmi?

sayfa 504
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet