Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 858687 ... 969798   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 86
Haldun AYDIN
3 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:09

Ömer bey ne mania hattı sorunundan haberin var senin , ne dış para kaynağının ülkesinin zora girdiğinden . Sen hâlâ 6 daireli apt Kafası ile devam et kardeşim.

omer efe
3 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 10:19

Bir insaata baslamadan önce ruhsat alırsın, mania vs gibi problemleri ruhsat aşamasında çözer inşaatına ara vermeden devam eder yapar bitirirsin... northgate ne yaptı peki? Ruhsatsız kaçak olarak başladı, imalat sırasında mania ya takıldı, inşaat durduruldu sonra ruhsat aldı. haldun kardeş sen haklısın bu northgate de 6 dairelik müteahhit kafası bile yok ayni anda insaata baslayan 6 dairelik muteahhitler dairleri satti paralari cebe atti bile, northgate durumu ise ortada sefilleri oynuyor.. keske 6 dairelik muteahhit kafasiyla is yapsalardi..

Makina01
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:22

Yeni bilgi kat karşılığı sözleşmeler imzalanmış tapu ya işletmeye adn atlas yapı şirketinin yetkilileri gidilmiş ve bi yaz inşaata alışveriş merkezi ve konut lar dan başlanacak mış sağlam kaynak proje yakınında ki arsa metre kare fiyatları şuan 600 700 arasi arka parseller 300 350 tl civarı inşaatlar yükselmeye başladığı zaman proje etrafı 1000 1200 arasi arka parseller 700 750 tl olacagı düşüncesindeyim ayrıca kazan çubuk 'ta bile arsa metre kareleri acayip artmış ken pursaklar nortgate ankaraya merkeze 10 km arsa fiyatları nin prim yapmaması imkansız sayhilar

yigilmaz
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:17

makina01 kardeşimin dedikleri umarım doğrudur. zira bende net olmayan birşeyler duydum ama söylenti diye kulak asmamıştım. arkadaşımın dedikleri benimkileri biraz teyit ediyor.

sanırım esenboğa metro içinde sene içinde proje ve ihale işlemleri başlayacakmış. northgate e yakın birde durağı olacağını gördüm. eğer o da kesinleşirse o çevre çok değer kazanır.

ancak hala çok temkinliyim. zira ekonomi benim bahsettiğimden daha hızlı kötüye gidiyor. tanıdığımız müteahhitler sıkıntılı. "hammadde ücretleri yüksek. enflasyon yüksek. bankalardan alınan veya alınacak kredilerde sorunlar var. satışlar eskisi gibi hızlı değil. işler çok durgun." diyorlar. eğer seçim falan ayağına sürece biraz taze kan anlamında desstek falan gelirse işte o zaman pek çok proje hızla hayata geçer.

omer efe
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:40

northgatele ilgili piyasaya fısıldanan bu iyimser haberlere inanmakta acele etmeyelim.. bu kaçıncı haber sayısını unuttum ve hepsi asılsız çıktı.. proje fiyasko.. ne zaman inşaat yeniden faliyete başlar, şantiye karınca yuvasına döner.. o zaman inanırım..

ahmet34069
3 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 11:59

Projenin yüklenicisi ADN YAPI iflas etmek üzere siz hala proje tekrar baslayacak diyosunuz.ADN YAPI halen piyasaya olan borçlarını ödememekte ısrar ediyor. Şuan davalık durumdalar. İlerleyen günlerde odeme yapmaya yanasmazlarsa da büyük ihtimalle NORTHGATE in satış ofisinede arsalarına da el koyarlar.

yigilmaz
3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 23:59

bugün babam pursaklarda bir emlakçı ile görüştü. ve northgate ile ilgili gelişme varmı diye sordu.
arkadaşı "şirketin kendi imkanları ile inşaata kısa süre içinde başlayacağını" söyledi.

umarım doğrudur. tabi bunu teyit edebilecek kaynağım yok.

Makina01
3 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 15:49

Nortgate e bel bağlamadık nortgate olursa arsalarımız 3 yılda değerlenir nortgate olmazsa 5 6 yılda değerlenir acelemiz yok ben kendi acımdan bakiyorum şükür allaha metre kare fiyat im da gayet düşük o yüzden nortgate olursa güzel olur fakat olmazsa da dünyanın sonu değil ama duyduğum tapu ya yaptıkları sözleşmeleri işletmeye gidildiği dır.

ahmet34069
2 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 01:43

Proje kendini inşaat firması zanneden sahtekar ve dolandırıcıların sayesinde bölgeye cok büyük katkıda bulunmuştur.

yigilmaz
2 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 22:48

coming soon...
(pek yakında)

sayfa 86
« önceki   123 ... 858687 ... 969798   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet