Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 21:31

Alıntı:
ABBO, bir devlet kurumumudur?

O kanıya nasıl vardınız?

cante
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 22:34

Alıntı:
O kanıya nasıl vardınız?

O kanıya şöyle vardım ABBO denilen bir şey var dillerde ben de diyorum ki bunu kafanızdan sallayıpta söylüyorsunuz bu ABBO'yu yani ABBO diye resmi bir şey cidden var mı yok mu aynı İETT, EGO ESHOT gibi?

ABBO, bir devlet kurumumudur?

Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 22:47

Devlet Kurumu bilemem Ama Şu an İstanbuldaki İETT gibi kar amacı gütmeyen sadece amacı Adana nın tüm sınırlarına Ucuz Ulaşım sağlama amacı sağlayan bir kurum.. İETT İstanbul da ne ise Adana da ABBO da o..

Artı Belediye Ne kadar Devlet kurumu ise Bu da O kadar bir Devlet kurumu..İETT daha öncesinde Belediye ye bağlı bir Kurum değilse onu bilemem Ama amaç aynı..

cante
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 23:11

Alıntı:
Devlet Kurumu bilemem Ama Şu an İstanbuldaki İETT gibi kar amacı gütmeyen sadece amacı Adana nın tüm sınırlarına Ucuz Ulaşım sağlama amacı sağlayan bir kurum.. İETT İstanbul da ne ise Adana da ABBO da o..

Artı Belediye Ne kadar Devlet kurumu ise Bu da O kadar bir Devlet kurumu..İETT daha öncesinde Belediye ye bağlı bir Kurum değilse onu bilemem Ama amaç aynı..

Bilgi için çok teşekkürler, biraz geç oldu ama olsun

zaferyurt94
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 23:53

ABBO Devlet kurumudur plakaları siyahdır resimi devlet kuruluşları harici siyah plaka kullanmaz

alperen522
4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 18:16

Körüklü otobüsler nerede? Kış geldi bile ve onlara çok ihtiyaç var. Özellikle üniversite hatlarında ve 142'de. 142 hattında geçen hafta balta BMC'ye denk geldim. İki senedir hiç denk gelmiyordu. İçi tıklım tıklımdı ve çoğu yolcu sadece kapı üstünde duracak düğmesi olduğu için duraklarında inemedi.

MAN körüklülere en son Mart 2016'da 154 hattında binmiştim o gündür bu gündür hiç göremedim. Aranızda gören var mı?

Artık belediyenin solo otobüs inadını bırakıp körüklü alımı yapması gerekir. Bizden küçük şehirlerde Mercedes Conecto, MAN Lion's City G, Temsa Avenue LF 18, Karsan BM gibi körüklü otobüsler çalışıyor bizim belediyemiz çağdışı ÖHO ve minibüslere talim ediyor.

İnşallah ulaşım zammından gelen paralarla artık körüklü otobüs alırlar da şu külüstür BMC'lerden kurtuluruz. Adana halkı uğuldayan, gıcırdayan, sunta koltuklu, yüksek tabanlı külüstürler yerine geniş, çevre dostu, sessiz otobüsleri hakediyor.

Misafir d70

3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:11

Alperen 552 kardeşim burayı adana belediyesi okumuyor ya da inatla ve ısrarla çağdışı taşımacılık yapıyor ve körüklü otobüs almıyor. Defalarca yazdık ve bütün uzmanlar söylüyor ama belediye 3-5 dolmuşçu ve halk otobsçüden çekiniyor ve vatandaşı külüstür otobüslere mahkum ediyor. Hiç olmazsa 114, 142, 154 gibi çok yoğun hatlara körüklü otobüs koyun diye vatandaş bağırıyor ama kimsenin umrunda değil, insanlar tıklım tıkış seyahat ediyor

Resul GUL
1 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 23:35

Arkadaşlar burada yaza yaza Belediye sonunda Körüklü Otobüsleri denemeye başladı Bakalım Otokar da karar kılacak mı?

Deneme amaçlı 114 Hattında çalışan Körüklü Otokar. Araç Duygu Kafeye doğru giderken..

(+)

Misafir f8d

1 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 23:48

İnşallah en az 10 tane alır. Adana körüklü otobüste çok geç kaldı

_ Abdullah _
1 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 23:49

Alıntı:
Arkadaşlar burada yaza yaza Belediye sonunda Körüklü Otobüsleri denemeye başladı Bakalım Otokar da karar kılacak mı?

Deneme amaçlı 114 Hattında çalışan Körüklü Otokar. Araç Duygu Kafeye doğru giderken..

Bu otobüs en son İstanbul'da metrobüs hatlarında test ediliyordu.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM