Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş-Yedi Kuyular Kayak Merkezi
« önceki   123 ... 646566 ... 113114115   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 65
metod_man
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:57

Ben suan Hollanda yasiyorum, burda her yil subat ayinda kis tatili var ve bir cok hollandali dunyadaki bir cok kayak merkezine tatile gidiyor. Sonzamanlarda Turkiye`ye gelen kislik turist sayisida baya fazla. Ben kendim Fizyo terapistlik yapiyorum ve birde spor salonunu yonetiyorum. Butun musterilerime reklam yapiyorum Kahramanmarasimizin kayak tesisini. hatta bu konuda belediye yetkilileriyle gorusup bir kampanya yapip reklam olsun diye belki bir kac grup ucretsiz tanitim olsun diye davet etmelerini isteyecegim.?

COGRAFYACI
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:02

Alıntı:
Ben suan Hollanda yasiyorum, burda her yil subat ayinda kis tatili var ve bir cok hollandali dunyadaki bir cok kayak merkezine tatile gidiyor. Sonzamanlarda Turkiye`ye gelen kislik turist sayisida baya fazla. Ben kendim Fizyo terapistlik yapiyorum ve birde spor salonunu yonetiyorum. Butun musterilerime reklam yapiyorum Kahramanmarasimizin kayak tesisini. hatta bu konuda belediye yetkilileriyle gorusup bir kampanya yapip reklam olsun diye belki bir kac grup ucretsiz tanitim olsun diye davet etmelerini isteyecegim.?

Çok güzel olur ede... Her ne kadar Yedikuyularda henüz otel yoksa da, hem Maraş şehir merkezinde, hem de termal bölgeler olan Ilıca ve Döngele'de çok sayıda yeni oteller yapıldı. Bunların termal olanlarının tamamı sağlık turizmine hizmet edebiliyor. Özellikle Döngele'deki Orkis Palace Termal bu konuda çok iyi diye biliyorum. Şehir merkezine 45 km uzaklıkta, göl sahilinde manzarası güzel bir yer. Ilıca tarafında da güzel oteller var. Siz bu tanıtım çalışmasına, belediye ile birlikte bence bu otelleri de katın. Şehrimiz için güzel bir tanıtım olur. Asıl para konaklamada zaten. Kayak merkezi sadece bir çekim vesilesi, asıl otellerde kalan insanlar para bırakır.

Misafir 59c

3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:08

Sn. Coğrafyacı orkis palace mekan temiz hava termal su gibi alanlarda harika ama fiyatı çok pahalı üstelik tam pansiyon diyolar tam pansiyon da sayılmaz lobi de içtiğin her şey paralı havuzbaşında yediğin içtiğin ayrı para nefis bu insanın da havuzdan çıkınca canı portakal suyu istiyor mesela açıkçası günde 150 lira oraya vereceğime ılıca da apart tutarım daha iyi tabi yemekler açık büfe olmaz ama

COGRAFYACI
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:15

Doğrudur, fiyatı yüksek biraz.. O zaman Ilıcadaki butik veya apart oteller de bir çözüm olur. Yalnız onların da çoğu kış aylarında kapalı oluyor diye biliyorum. Doğruysa!

Can_Ede
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 07:18

Ben de bir iki şey eklemek istiyorum.
Malumunuz mevsim değişikliği nedeniyle artık kışlar çok sert geçmiyor haliyle yağışlar ekseriya yağmur olarak düşüyor. 2004 senesinde erzurumda şehir merkezine 2 metre kar düşmüştü. Sonraki 7 yıl da oradaydım. Sürekli azaldı. Ve bu yıl, yıl başında yağmur yağıyordu. (Bu arada palandöken ile yedikuyukar arasinda 1000 metre rakım farkı var.)
Şimdi yedikuyularda da aynı durum mu yaşanacak acaba.?
Böyle olursa yani kar iyice azalırsa 2. 3. Etaplar yapılır mı?

sayfa 65
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 646566 ... 113114115   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler