Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 315
Misafir 392

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:56

Yeni markalardan haber var mı çalışmalara başlayan bir marka oldu mu

zfrdnzhn
1 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 22:02

Bir kaç gün önce Starbuck's a Avlu da açılacak Starbuck's için çalışmalar ne zaman başlayacak diye mail attım Bugün cevap geldi

Alıntı:
""Starbucks Türkiye’ye gösterdiğiniz ilgi ve mailiniz için teşekkür ederiz.

Tüm mağazalarımızda siz misafirlerimize hizmetimizi yüksek standartlarda sunmak ve siz misafirlerimizin 3. adresi olabilmek için ilerleyen dönemlerde açılacak mağazalarımızın planlamasını yapmaktayız. Balıkesir ilimiz için henüz kesinleşmiş bir planımız olmamakla birlikte, siz misafirlerimizden gelen istekler doğrultusunda konuyla ilgili yetkililerimizi yönlendirmekteyiz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, sizi en yakın mağazalarımızda misafir olarak ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Gözde Yılmazer
Starbucks Türkiye Misafir İlişkileri""

Outformer
1 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 07:50

attığın maili bizlerede gönderirsen yada bir metin belirleyebilirsek balıkesir merkez'e de açılmasını talep edebiliriz. Avluda güzel olacağını düşünen biriyim şahsen

burakm10

1 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 15:36

Garaj Balıkesir adını Dorock XL Balıkesir olarak değiştirdi

ahmet sert
1 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 18:28

Starbucks'a mail gönderen arkadaşı teyiden, ben de bazı gerekçeler sunarak Balıkesir yatırımı düşüncelerinin olup olmadığını soran bir mail attım.Arkadaşa verilen cevap bana da fix olarak verilmiş.Ben yakın zamanda böyle bir yatırımı düşünme aşamasına geleceklerini düşünüyorum.İlla ki Avlu değil de 10 Burda da olabilir. Buyrun:
Sayın Ahmet Sert,

Starbucks Türkiye’ye gösterdiğiniz ilgi ve mailiniz için teşekkür ederiz.

Tüm mağazalarımızda siz misafirlerimize hizmetimizi yüksek standartlarda sunmak ve siz misafirlerimizin 3. adresi olabilmek için ilerleyen dönemlerde açılacak mağazalarımızın planlamasını yapmaktayız. Balıkesir ilimiz için henüz kesinleşmiş bir planımız olmamakla birlikte, siz misafirlerimizden gelen istekler doğrultusunda konuyla ilgili yetkililerimizi yönlendirmekteyiz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, sizi en yakın mağazalarımızda misafir olarak ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Gözde Yılmazer
Starbucks Türkiye Misafir İlişkileri

sayfa 315
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler