Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 228

Hile yapılıyor mu?
Evet 83.1%  83.1%  [325]
Hayır 16.9%  16.9%  [66]
Toplam Oy : 391

Misafir 69c

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:47

Süper loto 30.31.33

Misafir 42a

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 09:18

61 milyono geçene kadar..süper loto . da devir olur. tamammı . KEMİKÇİ .

Misafir 3c4

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 10:56

Hile var izlemişsiniz dir miili piyangoda skandal youtube da net goruntuler var ken neden adli makamlar soruşturma başlatmıyorlar ? Sırbıstanda bile dava acılıyor .

Misafir 3c4

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 11:12

miletin yetimin hakkı yuzde 3 zamdır başka hakkı yoktur

yüzde Üç neyinize yetmez. Birde itiraz mı ediyorsunuz. O meblağları yatırın şans oyunlarına Büyük ikramiyelerde dolap çeviren düzenbazlara katkınız olsun. Nasıl olsa bizlerin ihtiyacı yok. Misafir Alanyalı

Arkadaşlar ben de dahil hayal satın aldık. Bu hayal ile 5, 10 gün neler yapmadık ki? Ne zırlayıp ağlayıp duruyorsunuz? Paralar onlara hayaller bizlereeeee. MİSAFİR ALANYALI

Alanyalı kardeşim milletin hakkı , yetimin hakkı yuzde 3 zam derken sanş oyunlarını hak olarak gormediklerini soylemek istemiştim . Madem ki ihtiyacın olmadıgını soyluyorsun ? neden şansını denıyorsun ? bunun yerine hıc oynamayın demeni tercih ederdik

Misafir 3c4

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 11:18

miletin yetimin hakkı yuzde 3 zamdır başka hakkı yoktur

yüzde Üç neyinize yetmez. Birde itiraz mı ediyorsunuz. O meblağları yatırın şans oyunlarına Büyük ikramiyelerde dolap çeviren düzenbazlara katkınız olsun. Nasıl olsa bizlerin ihtiyacı yok. Misafir Alanyalı
Arkadaşlar ben de dahil hayal satın aldık. Bu hayal ile 5, 10 gün neler yapmadık ki? Ne zırlayıp ağlayıp duruyorsunuz? Paralar onlara hayaller bizlereeeee. MİSAFİR ALANYALI
Alanyalı kardeşim milettin yetimin hakkı yuzde 3 zam dır başka hakkı bulunmaz derken şans oyunlarını hak olarak gornediklerini söylenmek ıstenmişti . mademki ihtıyacın yok o zaman neden oynuyorsun bunun yerine hiç alamayın demenı tercih ederdik.

Misafir 289

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:49

Yukarıdaki kardeş sanırım espirimi ve sitemimi anlamamışsın. Ne demek istediğim gayet açık. İlgize sonsuz teşekkürler. Benim sözüm hile yapan, yaptıran, göz yumarak ortak menfaat çarkı oluşturarak insanların hayallerine ve paralarına tenezzül edecek kadar küçülen doyumsuzlara. Her halde şimdi anlarsınız beni. Öpüldünüz kardeşim. Sizleri seviyorum, hilecileri de lanetliyorum. MİSAFİR ALANYALI

Misafir 8e7

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:29

MİLLİ Piyango’nun 61 milyon TL’lik büyük ikramiyesinin çıktığı dört çeyrek biletten birinin sahibi Antalyalı ilaç firması kuryesi 25 yaşındaki Murat Tokmak tahsil ettiği parayı bankaya yatırdı. Aylık 175 bin TL faiz alacak olan Tokmak'ın, 1800 lira maaş aldığı işine devam edeceği kaydedildi.

Maaşının tam 100 katı aylık faiz alacak ama işe devam ediyor, istifa etmiyor. Ne kadar sıkıntılı insan varsa bizim memlekette abi.

Misafir 937

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 00:42

Milli piyongo talihlilerini görünce insan inanmak istiyor, ama gel gelelim diğer oyunlarda kazanlar neden açıklanmıyor veya bulunamıyor.
Büyük oyun mu dönüyor yoksa gerçekten şans mı?
Bir an önce mecliste araştırmak için kurul oluşturmalı, halk umutlarıyla oynamasınlar.

Misafir 42a

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 13:04

site de kim demişti süper loto 61 milyon tl üstüne çıkana kadar devir olur ..galiba oyle olacak gibi--sonra bir sırlanacak paralar. dünkü çıkan rakamlarda bak 5 bilen tam 100 kişi yalan olmasa dogrudur bizde bu caresizlik ve beklenti olunca daha çok bizimle çok bekleriz ya da lak lak geçicegiz gibi işte bazen ara sıra içimizden birilerine bal agızı çalar megla bulur onun la tesellii buluruz .YENİ YILINIZ KUTLU ŞANSLİ dilerim
msfr KENT HAİKİMİ..

Misafir 14b

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 14:18

Süper loto da gelen sayılara bak 20 30 40 ... milyonlarca kişi oynuyor ve oynanmayan sayılar geliyor bunlar nasıl bi hırsız akıl alır gibi değil....
MEŞEKALKANI

sayfa 228
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET