Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 404
yılmazz börükoçin

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:49

Çevre düzenlemesi içerisinde bir çok fidan dikilmiş fakat fidanların büyümesi zaman alacağı için şimdilik pek küçükler.Ayrıca stadın hemen önünde yolun iki yanında da Kent ormanı var ve orada da fidanlar büyüme aşamasında.Yıllar içerisinde ağaçların büyümesiyle stadyum çevresi çok güzel olur.

Misafir 248

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:52

sakarya antep stadlarina büyük agaclar dikmislerdi hic olmassa stada yakin yerlere bu agaclardan dikseler

Zafer Atalay
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:52

Stadın dış kaplaması berbat ve ötesi
Bunu tasarlayan mimar ne içti acaba bunu hazırlarken... Estetik'ten uzak ve son derece zevksiz olmuş ohal kapsamında derhal içeriye atılmalı resmen milletle alay ettiği için

Misafir 248

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:57

icide güzel DISI da güzel biz cok beyeniyoruz ÜLKENIN en iyi 5 stadindan biri bu STAD

Misafir 248

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:18

ICIDE güzel DISI güzel CEVRESI de güzel ormanlik icinde cok GÜZEL selcuklu motifli STAD

taygun21
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:43

Bu kadar masraf yapılan bir stada niye bu kadar küçük ağaçlar dikilmiş anlam veremedim.Diyarbakır'ın sıcakları malum o ağaçların sağlam kalması ayrı büyümesi de uzun zaman alır.

Misafir e49

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 00:17

Şu stadın açılışında istiklal marşını öyle bir gür söyleyinde size terörist diyenleri utandırın kardeşlerim.diyarbakır bu ülkenin entelektüel,elit ve vatansever bir şehridir ve ben yürekten inanıyorum bu stadyumda diyarbakırın koca yürekli insanları bayrağımıza sahip çıkacaktır.

Misafir 248

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 00:22

ya kardesim biz kendimizden eminiz 15 temmuz hain darbe girisiminde cumhurbaskanimizin cagrisiyla sokaga ilk diyarbakir cikmistir ikinci izmir bu görüntüler A HABER arsivlerin de mevcut

Misafir 7e8

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 01:54

D.bakiri disardan gelenler bozdu bunu gaz vermek yada birilerine farkli gorunmek icin soylemiyorum ama d.bakirin yerlisi cok farkli,aslinda yerliside abuk sabuk adamdan sikayetci neyse stada insallah guzel basarilar yakalayip ust taraflara gelirler

Misafir 660

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 17:39

Stadyum fotograflarini atamazmisiz bide çim serimine ne zaman baslayacak

sayfa 404
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET