Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 138139140 ... 192193194   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 139
Eng5800
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:44

Şu an bildiğim kadarıyla olmadı

Misafir 47f

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:14

Eng5800 abicim oncelikle ozur dilerim cahilce soylemis oldum ama baska marka otobusten alan olmadimi mesela yazin meydana gelen isuzuyla temsadan icin diyorum isuzuda yakit konusunda gayet iyi otobuslermis fiyatlarida pahali biliyoruk amma yakit konusunda o temsayla isuzuyuda test etttiselerdi isuzuda olabilirdi temsada olabilirdi ama anlasilmis napalim ne kadar cabalasak da artik olmaz cunku almissiniz

Eng5800
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:36

Misafir47f kardeş Isuzu geldi test için ilk gün sefere çıkmadan arızalındı tamir ettiler ikinci gün sefere çıktı birde yolda arıza verdi önümüzdeki hafta tekrar gelecek tekrar test edilecek bakalım

sinan5858

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:14

Isuzu citibus 9.5 m mi gelecek teste

Eng5800
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:24

Yok kardeş 8.5 metre gelecek

sivasfutbol
5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 03:22

Simdikiler 7.5 metre simdi 8.5 metre alirsiniz 5 sene sonra 9.5 sonra 10 oyle gidersiniz iste araba alacaksiniz diye zam yapildi beni ne ilgilendirir ha 7 metre otobus ha 8 metre geri alin zammi o zaman ben hakkimi helal etmiyorum vatandas olarak ayiptir ayip. Dalga geciyorsunuz insanlarla Sami Aydin bu otobus olayinin altindan kalkamayacak kadar zayif biriyse belediye baskanligini da hak etmiyor demektir. Bir dahaki secimlerde yol gozuktu hayir aday olmasa dahi baska bir partiye oy verecegim artik maalesef Erdogani seviyorum ama ak parti belediyecilikte sivasa artik bakmiyor.

Misafir 47f

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 13:56

Sivas in otobus buyumesi 10 senede bir 1.1.5 mt buyumek dogan bey olsaydi guzelbir sekilde otobus buyutmesini yaptirirdi hayirlusi olsun bakalim misafir arkadasim

Misafir f19

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:06

Şu sitede yazılanlara bakıyorumda gerçekten komik komik yorumlar var yahu anlamadın araba alımı 12 metre olsa 8 metre olsa ne olur Sivas çok büyük bir şehir mi olur eğer ihtiyacın neyse matematiksel bir hesap yapılır bir araştırma yapılır ve gereğini ise bu boyutta bir araç alınır bugün Ankara’da bir çok noktada minibüs çalışıyor İstanbul’da 7000 tane minibüs var aynı zamanda 8 metre araçlarda çalışıyor komiksiniz
Sivas İstanbul yada yada ankaradan büyük mü
Bursa’da 100 e yakın Karsan Atak var 8 mt mesela

ihsan gulbilge
5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:17

Kardeşim boş yapma,burada bu kadar kişi bunu dile getiriyorsa bir bildiği vardır.Sen hiç otobüslere bindin mi? Binsen böyle yorum yapmazdın.sivasa ne zaman bir şey istense Sivas büyükşehir mi! Trafik büyük şehir trafiği gibi otobüsler tıklım tıklım daha yazılacak çok şey var da anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az demişler ,uzatmayacam o yüzden

Misafir f19

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:57

İhsan Gulbilge
Toplu taşıma işi bilimsel veriler doğrultusunda yapılan bir uzmanlık alanıdır buradaki yorum yapan arkadaşlara saygımız var ancak herhangi bir teknik veriye dayanmadan sadece gönüllülerin istediği için 12 metre otobüsleri olsun diyorlar kusura bakmayın belediye oturup hesabını kitabını yapmış ve 8 mt yi uygun görmüşse saygı duymak lazım
Ayrıca otobüsler dolu demişsiniz tabii ki dolu olacak otobüs yol oturarak seyahat ettiği nerede görünüş büyükşehirlerde de böyle değil mi gidin İstanbul’a gidin Bursa’ya adım atacak yer bulamazsınz arabalarda aynı şekilde Metrolarda öyle büyük şehirde yaşayanlar çok Murat yaşıyor zannediyorsunuz Sivas’ın kıymetini bilin arabalarınız yenileniyor bir küfretmediğiniz kalmış

sayfa 139
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 138139140 ... 192193194   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM