Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 546
Ragıp 18
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:56

Yetkililerle görüşünce şunu söylüyorlar : ''ŞİMDİ YOL AÇIP ASFALT YAPSAK, İNŞAATLAR DEVAM EDERKEN AŞINMA OLACAK VE O ASFALT BİR ŞEYE YARAMAYACAK. GÜNDE 500 KERE KAMYON VE İŞ MAKİNESİ GEÇİYOR. İNŞAATLAR BİTSİN YOL AÇIP ASFALT DÖKMEK KOLAY'' bunu söylüyorlar, haklılar mı bilemedim

egosiesta
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:47

Gece

(+)

Bile tam gaz calisma devam ovakentde

Omercıtak
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:56

Bastırmak lazım yol ve asfalt için

omer efe
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:59

Ovacık nereden baksan 7 sene şantiye ortamından kurtulamaz.. bu paraları verip şantiye de oturmak işin ayrı cabası.. hayaller ve gerçekleri hep beraber göreceğiz..

egosiesta
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:52

Omer bey bu paralara ancak santiye ortami oluyor. Yapilasmasi tamamlanmis bir yerde bu fiyatlarin 2 katini vermek zorunda ev alacak olan insanlar. Ayni kalitede ev almak istiyolarsa. Ya gidecekler 2 katini verecekler yada buraya yatirim yapip 7 yil sonra hayatta alamiyacaklari evlerde oturacaklar. Yada gidecekler miyadini tamamlamis mahallelerden 4 katki evlerde mahalle arasi arasi evlerde yasiyacaklar hayatlarinin sonuna kadar. Karar alacak olan insanlarin.

Omercıtak
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:30

Sayın Ömer adaş 😊 çayyolu, bağlıca, yaşamkent kaç yıldır şantiye halinde selamlar.

Her0
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:02
Aşağı Haçıl Arsa

Selamunaleyküm arkadaslar nasipse asagi hacildan bir konutluk arsa almak istiyorum. Siz ustalardan bilgi edinmek istiyorum. Arsayin toplam m2 ne kadar olmasi gerek? Benim hise ne kadar olursa iyi olur? Baska nelere dikkat etmem gerekir? Simdiden tsk ederim. Saygilar

Selim Ertuş
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:22

Heroo.. Öncelikle işin rast gitsin gardaşş. Arkdşlar bölge güzell olacakk diyolar. İnşaatlar başlamışş. Benim kendi yerim de var aşağı haççılda. Ovacıkk la beraber bölge gelişiyormuş. Böyle diyolarr. Bende 850 den pazarlıklı satıyım dedimmm??? Arkdşlar satma bekle dedi. Bekliyoz. Bi daire almak için 250 metrre yeter galiba. Ustaların fikri nedir. Bi de onllar konuşsssun

Mzayd
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:27

Daha önce de yazmıştım aşağı haçıl için 320 metre. Ovacık için 200 metrekare. Bu metrekarelerde yer alırsanız kop hibesi ile 175 metre civarı bir daire sahibi olursunuz. Eğer aşağı haçılda 650-700 bandında bulursanız orayı tercih edebilirsiniz. Ama 850 tl den aşağı haçıl dan yer almak pek mantıklı değil bence. 850 den haçıl yerine 1400 den ovacık tercih edin... Saygılar

Selim Ertuş
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 07:56

Ustamm öyle diyonn ama Ovacık köy yerinde fiyatlar 1500 ten fazla. Benim yer civarında 1600-1700.. Evveslssi günn ordaki emlakçılarra sordumm. Ovacjktta mal var ama aşşa haççılda çıkmıyo dedi genell olarkk..??? Çıktığı zamann büyük parsellerr 750 den pazarlık gidiyor dedi emlakın biri. Küçikk hisseler 900 den yazan da var. 850den ya,zann da varr. Aha benim yıllarımı aldıı burası. İnşallah artkk meyvaasınıı biz de yerrizz. Nortlant var.. Aşağı da bi site yapıyolarmşş. Herşeyn hayırllıısı olsunn diyom. Hayırlı kazançlaeınızz olsunnn

sayfa 546
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet