Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 610
Lingoling
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:15

Aliosmanulusoyda sofor arkadasim bahsetmisti bana sogutozu yaz oncesi aliosman ulusoy bunyesine girecek. Tum kalkislar artik oradan olacak diye.asti de pamukkale den ayrilacak ve egeye de sefer duzenleyecekmis..

bilal e
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:49

Ulusoy un son kalesi olan sogutozu terminalide gitmiş bir devrin sonu , ali osman ulusoy muhtemelen alacaklarına karşılık burayı almıştır diye düşünüyorum ancak ankara seferleri zayıf günde ankara kalkisli 3 veya 4 seferi var bu kadar az sefer için ankara nin en değerli yerlerinden olan sogutozu terminalini başka sekilde mi degerlendirecek

Otobüsçü95

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:56

Orası Ulusoy ailesine ait bir yer Sefer Ulusoya ait

En son Otobüsçü95 tarafından Çrş 03 Oca 2018, 23:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SiyahFular
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:00

Plaja bilgisini hareket merkezinden alıyorum.
Söğütözü terminali kapanmıştır.

Otobüsçü95

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:13

Siyahfular sögütözü ali osman ulusoya geçmiş diyorlar

bilal e
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:15

Bende öğle biliyorum ama o zaman kullanım hakkı ali osman ulusoy a nasıl geçti, 5 ocak tan itibaren otobüslerin sogutozu terminalini kullanmaya basliyor olması nasıl aciklanir

Lingoling
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:33

Sofor arkadasin dedigine gore ankara sogutozu merkez olacakmis.bu da demekki ankara dan farkli yerlere seferler olacagini gosteriyor.yoksa sadece karadeniz e duzenlenen seferlerle o terminal in islemesi mumkun degil..

eren pamuk
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:01

Sabah Kdz. Ereğli otogarındayken bir sürprizle karşılaştım karşıma çakma yeni tourliner çıktı.Hem sizlerle hemde port bagajın ve motor kapağı açık bir şekilde fotoğrafını çektim bilgi edinesiniz diye port bagajı bağlantı yerlerine çekiçle vurarak bir dk bile sürmeden açtığını gözlemledim.

Ahmet61 oflii
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:38

Varanın eski söğüztözü terminali ne oldu ulusoyla ayrıyken kullanılan ey gidi söğütözü zamanında koskocamandı şimdi küçücük ulusoyun anakarada yeni terminali olacak mi söğütözü müşterisi a.o.u la ulusoyu karıştıracaktır

gorkem5561
3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:09
söğütözü

Ulusoyun internet sitesinde hala seferler söğütözüne girer diye ibare var

sayfa 610
ANA SAYFA -> ULAŞIM