Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 200
Misafir 3b9

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:25

bunlarda ne genel kurula gidecek feraset nede Allah korkusu .
kim alır bu saatten sonra hisseyi .merak ediyorum 1 yıl için gelen eski yönetimi suçlayan 6 ay içinde başka firma ile anlaşacaklarını söyleyen yeni yönetim . genel kurulda ne diyecek .sahne şöyle
Hakkı bey (adam o kadar muhalefetki kendine dahi muhalefet yapıyor).elinde kağıtlar asıp kesiyor
sonra olan ne hakkı ve 5 emir eri sonuç hiç bir şey

Misafir eb5

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:13

sadece aidat isteme ve suçlama yapıyorlar.üyelere tekiif edilen öneriyi dahi açıklayamıyorlar.400 hisse sahibi bilmez sadece biz bilieriz mantığı.alın ozaman hisseleri istediğinizi yapın.2010 da hisse almışlar hala 2006 la uğraşıyorlar.lütfen siz önce taşeron firma ne teklif ettide red ettiniz teklifi bir açıklarmısınız.

Misafir 4ef

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:13

Yazıklar olsun milleti perişan ettiniz. İş bilen insanlar yönetime gelsin.

Misafir 46e

5 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 13:16

Yeni bir gelişme varmı?
Mahkeme Şubat 2018 ayında.
Sonuç ne olur?

Misafir 3b9

5 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 22:49

Yeni gelisme var. Yesilkent yonetimi uyumaya aidat paramizi yemeye Devam ediyor.yonetimi devir aldiklarinda 180.000tl olan hisse yonetimimizin calismalari neticesinde 90.000tl inmistir.

Misafir 585

5 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 00:08

90 bin veren varsa ben veriyorum..zaten bu yönetiler yıllar önce demişlerdi burdan birşey olmaz torunlarımıza kalsın.yani anlıyacağınız aidata devam.

Misafir 992

5 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 09:43

Böyle keyfilik daha fazla gidemez. Arsayı toptan satışa sunalım.

Misafir 92b

5 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 21:22

Bu sitede bazılarınca Yanlış değerlendirmeler yapılmakta ve bilgi eksikliği var.
Önceki yönetimler, taraftarları ve özel durumları nedeniyle bazı ortakların yeniden ortaya çıkma, kendilerini haklı gösterme gayreti söz konusudur.
ÖNCEKİ YÖNETİMLERDEN KALANLAR (YAPILAN AIKLAMALARA GÖRE):
11 yıl dört ay havanda su dövülmüş, bu süre içinde üyelerce ya oybirliği ya da oy çokluğu ile yönetimde tutulmuşlardır.
Muhaliflerin uyarıları dikkate alınmadan, kendilerince imzalanan iki başarısız sözleşme yine kendilerince feshedilmiştir.
Kendi dönemlerinde kooperatifler aleyhine açılmış üç, bıraktıkları borçlar nedeniyle kendilerinden sonra bir davanın açılmasına neden olmuşlardır.
Mecca şirketinin 2025 yılına kadar kooperatif arsalarına şerh koymalarına göz yummuşlardır.
Açılmış davalar nedeniyle güçlü inşaat şirketlerinin kooperatiflere ilgilerinin azalmasına neden olmuşlardır.
Hesaplarda beş kuruş bırakmadıkları gibi yeni yönetimlere yüklü borç bırakmışlardır.
İnşaat sözleşmesinin ortaklar lehine olan maddelerini zamanında hayata geçirmemişlerdir.
Geçmiş yıllara ait aidatları toplama işin yeni yönetimlere yüklemişlerdir.
Bu sitede olumsuz yorumların arkasında onların da oldukları izlenimi vardır.
Davalar, devrettikleri borçlar ve kooperatif arsalarına konan şerh nedeniyle Yeni Yönetimleri iş yapamaz duruma sokmuşlardır.
Davalar devam ettiği sürece arsaları satılamaz duruma sokmuşlardır.
Görevlerini yapan yeni yönetimlere güçlük çıkarmak hiçbir ortağın yararına değildir.
Böyle bir yükün altına da kimse girmek istemez.
Bir Günah Keçisi aranacaksa önceki yönetimlere ve onları görevde tutanlara bakılması iyi olur.
Yukarıdaki gerçekler bazılarını rahatsız edecek ve nedensiz suçlamalarına devam edecekleri aşikardır.

Misafir 587

5 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:05

tutturmuşunuz bir eski diye kimse size eskiyi savunmuyor sadece deniliyorki size teklif veren firma ne teklif etti bunu açıklayın.bunun eskisi yenisimi olur.

Misafir 92b

5 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:26

Bu site, değil Türkiye, bütün dünyaya açık bir sitedir. Böyle bir sitede şirketlere ve kurumlara ait özel bilgiler açıklanamaz. Kişisel olarak kooperatif merkezini ziyaret ettim ve tüm sorularıma yanıt buldum. İsteyen ortak kooperatif merkezine gider ve her şeyi sorumlulardan öğrenebilir. Sözleşme imzalamak sorunu çözmez, önemli olan sözleşmenin şartlarını yerine getirebilecek şirketi bulabilmektir. Daha önceki sözleşmeler ekonomik durumu çok kötü iki şirketle imzalandı ve ortaklarca oy çokluğu ile onaylandı, sonuç tam bir başarısızlık oldu. Bunun tekrarı mı isteniyor?

sayfa 200
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet