Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 559
s4m3t41
11 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 02:44

Büyük ihtimal öyle kalacak bu sayfadaki birkaç arkadaş gidip fotoğraf çekip paylaşıyor bilgilendiriyor onların binde biri kadar ilgilenen bir yetkili yok.Çıkıp bir yetkili demiyor çevre düzenlemesi yapılacak şöyle yollar yapılacak şu senede tramvay uzatılacak yada hiçbirşey yapılmayacak bukadar bitti, bu sezon şu aylarda açılacak yada birdahaki sezon açılacak vs. resmi hiçbir açıklama yok.

adnan41
11 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 10:55

Demek ki başkanımız takıma güvenmiyorki stada gelecek olan binlerce taraftar hüsrana uğramasin diye açılışı ileri bir tarihe atmak istiyor, sanki stadyum seneye açılsa yollar bitmiş olacak sanki tramvay stada ulaşmış olacak bu söylediğim ulaşım yatırımlarının en az 2 senesi var bu yüzdendir ki açılışı daha fazla ertelemenin bi anlamı yok.

s4m3t41
11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 02:41

Bunlar yapılsın öyle açılsın demiyorum zaten.Yetkili hiç kimse stadla ilgili herhangi birşey söylemiyor diyorum.Mesela bu sezon açmayı düşünüyoruz yada düşünmüyoruz diye net birşey duymadık stadın çevresi böyle mi kalacak yoksa birşeyler yapılacak mı duymadık tramvay mevzusu burada arkadaşlarda söylüyor olur ilerki senelerde yapılır vs. ama birkere bile şehir yöneticilerinden böyle birşey söylenmedi belki hiç yapmayacaklar.Yani iki sene on sene yada elli sene sonra tramvayı uzatıcaz yada uzatmıcaz diye birşey söylense diyecez ki stadla ilgili resmi birşey söylendi onu demek istiyorum.Gazeteler olsun sosyal medya veya burası gibi forumlarda hep varsayımlardan konuşuyoruz şu yetkili kişi şunu dedi yok.

Misafir 0c5

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:32

stadiniz güzel gibi görüksede gercekte güzel degil trübünler sahaya cok uzak kale arkalari eski stadlari andiriyor trübün yapisi berbat yapildigi yerde iyi degil kocaelispor taraftari daha iyisini hakediyordu yinede hayirli olsun kocaeline

tolga_antalya
11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:49

stat harika olmuş. yakışır körfeze.

SeTu54
11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:11

Ülkemiz ve Kocaeli şehrine hayırlı olsun yeni stad ile birlikte takım çıkış yakalar hayırlısıyla

s4m3t41
11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:15

Misafir 0c5 Kardeşim Diyarbakır forumunda görmüştüm seni.Sen ve bir tane daha arkadaş takmışsınız saha uzak kötü stad falan diye sürekli stadlara sallıyorsunuz.Yahu bir metre daha uzak veya yakın olması bütün stadı iyi yada kötü mü yapar ? Arsenalin A.Madridin vs. yeni yapılan devasa stadlar var onlar bu stadlardan bile uzak sahaya.Eski stadlar gibi demişsin kale arkasına sana sadece yuh diyorum Ölçüler standart bazı sahaların bukadar bazılarının bundan bir metre kadar daha yakın.Diyarbakırın saha bundan bir metre daha yakın ama stad gerçekten çok çok çok kötü.Daraltıcı bir havası var Amerikan hapishanesi gibi tuhaf tuhaf bloklar.Sen beğenmemiş olabilirsin saygı duyarız ama sürekli buraya gelipte saha uzak kötü vs. demekten vazgeçin lütfen.Forumlarda sosyal medyada vs. On kişiden en az yedi sekizi yeni yapılanlardan Kocaeli stadı en iyisi diyor bizde memnunuz.

Misafir 0c5

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:42

besiktas .80 x 120,m diyarbakir .80 .120 ,m kocaeli 90x130m malatya 90x 130m sivas 90x 130m saha tam ortaya yerlestirilince besiktas diyarbakir yanlardan 6 kalearkasi 7.5 m kocaeli sivas malatya sakarya 90 x 130 yanlardan 11 m kale arkasi 12.5 metre mesafededir

s4m3t41
11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:17

Metreye takılmışsın.Birkaç metre diyelim tamam 80 metre olunca güzel 90 olunca kötü stad oluyor yani.Mesela Emirates stadının ölçüleri bu stad gibi hatta fazla.Ozaman Diyarbakır stadı Emiratesten daha güzel senin mantığınla Ayrıca bu stad için diyorsunda Kocaeli Sakarya Eskişehir G.Antep Sivas Mersin vs. hepsi aynı ölçüde hepsi kötü ozaman.İnsaf.

Misafir 248

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:10

1 metre demistin o yüzden yazdim kocaeline hayirli olsun

sayfa 559
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET