Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 596061 ... 99100101   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 60
Misafir 9ac

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:08

Hepsi 30 tane mi? Yoksa devamı gelecek mi?

önery

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:09

Alıntı:

Hepsi 30 tane mi? Yoksa devamı gelecek mi?

200 tane alınması durumu var. Parca parca tedarik ediliyor..

seyfettin033

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 09:50

Yeni otobüsler hayırlı olsun.
Gözlemlediğim eksiklikleri düzeltseler tadından yenmez Mersin'de belediye otobüs durağı eksikliği oldukça fazla.Durak olduğunu belirten öncelikle duraklar ve tabelaları yok.Bununla beraber bazı yollarda da düzenleme yapmaları gerekir. Bazı yolları, kavşakları otobüslere göre düzenlemeleri gerekmektedir. Belediye otobüsü sayısı arttıkça bu sefer dönüşlerdeki engellerden (kaldırım, park eden araç v.s.) dolayı trafikte yavaşlama olacaktır.

GMK bulvarındaki duraklarda düzenleme yapılması gerekir. Bazı duraklara araç park ediyorlar; bundan dolayı da otobüs durağa giremiyor. Bunu kameradan takip edip Trafik Zabıta müdahale etmesi gerekir.

Kentkart dolum noktaları da yetersiz kalabiliyor. Bayinin Bakiyesi bitebiliyor. Yakında bayi bulamıyorsun v.s
Kredi kartı ile dolumda da 1 TL komisyon alıyor. Bazı duraklarda bulunan bakiye görüntüleme ve gelen otobüsü gösteren sistem çalışsa da bazılarında çalışmıyor.

Tek biniş kartlar ilk geldiğinde bir kere görmüştüm. Daha sonra da göremedim.

Bisiklet taşıma aparatı olan otobüsler var.
Ama hangi otobüste var bunun bilgisini de kullanıcılarla da paylaşsalar güzel olmaz mı ?

Ve eski model otobüslerde led tabelalar çalışmıyor. Sadece otobüsün önünde hat numarası yazıyor. Nereye gideceği veya güzergahı hakkında bir bilgi yok...

Bu bahsettiğim konuları düzeltseler çok iyi olur.

UğurÖz
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 09:59

Duraklara 3-4 kişi anca sığıyor yağmur yağdığı zaman ıslanmaktan korunamiyoruz. Genisletilmeli duraklar. Ayrıca duraklara kesinlikle durak ismi şart. Yollar dümdüz binalar birbirine benziyor insanlar yanlış yerde iniyor.

Misafir 9f9

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:10

NUMARATAJLARI 500 DEN BAŞLATTILAR

melih95

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:39

Otobüslerdeki ayyıldız bayrak yapıştırmaları çok hoşuma gidiyor. Mersin'den başka bi yerde pek görmedim.

conquest014
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:45

Mezitli Vatan cad. 'den 2.çevre yoluna yeni hat açılacaktı,yeni otobüslerden biri bu hatta verilir büyük ihtimalle.

önery

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 13:05

Bu yeni otobüsler inşallah halkın talep ettiği yeni hatlara ve sefer sayısının artmasını istediği hatlara verilir.
Sosyal medyada paylasimlardaki aktifliği , halkın talebinde de görmek isteriz.

GkhanTR
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:22

Alıntı:
Otobüslerdeki ayyıldız bayrak yapıştırmaları çok hoşuma gidiyor. Mersin'den başka bi yerde pek görmedim.

Izmir'de ki IZULAŞ otobüslerinin tamamında Atatürk stickerı ve Türk Bayrağı bulunuyor. Güzel duruyor kesinlikle.

(+)

serkan33

6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 01:29

Alıntı:
Ulasimda gece baykuş otobusler cok guzel olmuş simdiye kadar huseyin sözlünün en begendigim icraati ulaşim konusundaki gelismeler oldu ah birde metro meselesi cözülse

Eleştiriyoruz falan ama şu Adana Belediye otobüsleri başlığında yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra şükrettim bizim belediyeye, adamlar daha yeni gece seferlerine başlıyor, bizim 2014'ten beri sabah kadar çalışan hatlarımız var

sayfa 60
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 596061 ... 99100101   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM