Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 0e3

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:39

Bu hizmetlerde zeki kaydanın tek bir payı dahi yok bütün bu projeleri cengiz başkan yapıyor zeki kayda da bu projeleri ben yapıyorum diye geçinip kendi beceriksizliğini ve işbilmezliğini örtbas etmeye çalışıyor gerçekten bu kadarına da pes doğrusu

Misafir 3b2

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 14:02

Sonları siyasi mezarlık olsun inşallah

BDoğanKoch
9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 18:43

Bazı arkadaşlar ilçe belediye başkanının hiçbir payı yok yazmış. İyi de arkadaşım projenin maliyeti zaten Salihli Belediyesi'nin bütçesi kadar. Bu projeleri tabiki Büyükşehir belediyesi yapacak. Merkezi bütçeden de ona göre pay alıyorlar. Sitedeki tüm Salihli sayfalarına mantığa ters olumsuz yorumlar yapan misafir arkadaşlar 7-8 ay sonra prestij caddeleri, kavşak projesi, masal ormanı vb projeler bitince neyi konuşacak merak ediyorum.dadaşlar
9 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 12:47

Onların kızmasının sebebi zeki kaydanın belediye kasasını boşaltmasındandır çünkü belediye kasasında bir sürü para vardı adam yemiş bütün paraları zehir zıkkım olsun inşallah

tarzanlar
9 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:44

Projenin maliyeti zaten Salihli Belediyesi'nin bütçesi kadar diyen arkadaşa gelsin bu haber.
Fazla bir şey söylemeye gerek yok.İşte Zeki Kayda'nın belediyeyi kötü yönettiğinin kanıtı... YİNE ARSA VE ARAZİ SATIYOR
30 Mart 2014 seçimleri sonrası kasada para ve dolarları bulunan Salihli Belediyesinde Zeki Kayda çok kötü bir mali yönetim göstererek kasayı kısa bir süre içinde sıfırladıktan sonra Salihli Belediyesi bütçesinden kayda değer bir yatırım da gerçekleştiremezken yaklaşık 30 milyon TL'ye yakın köy ve beldelerdeki kira ve arsa, arazi satışında gelir elde etti.
Bu 30 milyon TL nereye harcandı diye gazeteciler her gün sorarken bu sefer Zeki Kayda Salihli Belediyesine ait arsaları ve benzinliği ipotek ettirerek yine yaklaşık 10 milyon TL Belediyeyi bankalara borçlandırdı.
En son CHP Meclis üyeleri ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Alpaslan Balcı gruba adına sadece Fakülte binası ince işçiliği bedeli için başka yerlere harcanmamak üzere 6 milyon TL borçlanmaya evet demişlerdi. Zeki Kayda verdiği hiç bir sözü zamanında tutmazken burada da sözünde yine durmadı ve 6 milyon TL'yi esnafa, işçilere olan borçlarını ödemek için geçtiğimiz hafta bankadan bu parayı de çekti. Bu parada yetmedi şimdi yine köylerden gelen arsa ve arazileri satışa çıkardı.

ZEKİ KAYDA SATA SATA ARSA VE ARAZİ BIRAKMIYOR


Salihli Belediyesini mali açıdan çok kötü yöneten Başkan Zeki Kayda geçen hafta kiracılara el attığını gazetemizde yazmıştık. İşte bu haberden hemen sonra Zeki Kayda Sart, Adala, Burhan, Yeşilova, Mersinli, Atatürk mahallelerindeki işyeri, kantar, konut gibi yerleri kiraya çıkardı.

Kayda borç içindeki Salihli Belediyesini kurtarmak adına sata sata bitirdiği arazilerden kalan son küçük yerlerden Kemer mahallesinde 6.200 m2'lik araziyi 31 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı. Ayrıca Sart mahalesinde zeytinlik, Beylikli, Kabazlı mahallelerinde arazileri ve Mersindere'de ise bir arsayı satışa çıkardı.
24 Ocak 2017, Salı Gelişen Salihli Gazetesisayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler