Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 317
Mühendis emre
11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:31

Alıntı:
Şu Doğu ve Kuzey minibüslerini S.Garaj babasından kesen belediyeye yine kepçeleri ile o peronları açtıran karar
.....Kestel ve Gürsu Minibüslerini Doğu Garajından kestirdiği halde tekrar aynı güzergaha geri döndüren karar
...ÖHOların paraya döndüğü zaman “100 metre gidemezler” diyen belediye başkanına rağmen binlerce kilometre yaptıran karar
....M plakaları bile olmadığı halde Güzelyalı Otobüslerini Minibüse çevirten karar
😀😀

Evet sahiplerinin elinde patlayan kestel ve gursu minibusleri gibi
Evet oho lar paraya döndüğünde 2 bıçaklı yaralama ve sonrasında yok km usulü para alınacak yok minibüs olacak diye kandirilip yine aynı şekilde çalışan otobüsler
O guzelyali minibusleri zamanında sarı otobüsler için 280 bin para verdiler. Seçim geçtikten sonra emin ol kaldırılacak minibüsler

Misafir 97d

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:37

Ben bildim bile li ki yarım asırlık mazisi vardır Hale’n kalkar şu Minibüsler
Ama bir türlü kalkamadı bee

Aslında sende haklısın Minibüsler kalkıyor
Hem de S.Garajdan Doğu ve KuZey yönünde
Ama dolmadan kalkmıyor kardeşim😂😂
Neyse şaka bir yana
Bu konuyu ciddi ciddi araştır ve imkanın varsa
Değerlendir derim.
Seviyeli Hoş sohbetti hakkını helal et😎

Mühendis emre
11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:20

Senin sandığından çok daha fazlasını biliyorum emin ol. Bu işi sizden daha fazla yaptık ki buna eminim ama hiçbir zaman sizin kadar bu ise militarist olmadık olamadık gerçekten bunlara inanmaniz beni çok şaşırttı.
Bu arada helal olsun sizde helal edin

Cüneyt5316

11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:48

Alıntı:
Şimdi fark şu
Ortada kuru LAF yok.
YARGI Kararı ONAYLADI........
Yani iş bitti.
Bilmem bu senin için bir şey ifade ediyor mu!!

YAhu bırakın şu yalanları daha misafirler kendi aralarında anlaşamıyorlar. Kendilerinin birbirlerinden haberi yok daha. Biri odaya sesleniyor neler oluyor sahip çıkın bize olay ne diyor; diğeri sus çaktırma, he de geç diyor Ey Allahım ya

Misafir f63

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 10:47

Adam hala yalan diyor ya. Ara odayı da bir sor be adam yalan demeden önce.

Cüneyt5316

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 12:18

Ben odayı neden arıyorum ki? Ben odayı tanımıyorum. Sen bi KHK onaylandı mı diye cumhurbaşkanlığını mı arıyorsun öğrenmek için. Varsa resmî birşey, bunu odanıza söyleyince resmî gazetede paylaşsın. Böylece sizde rahatlamış olursunuz.

Misafir cc0

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 14:01

misafir f63 niye bazılarına yol gösteriyorsunki adam bizin üyemiz degilki ona inandırmak zorundada degiliz zaten bu tip insanları doktorlar kendi haline bırak.demişler

SERDAR OZAN
11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:19

Hayır misafir cc0 bilhassa bizi inandırmak zorundasın. Çünkü biz hizmet verdiğin, müşterileriniz, velinimetiniz. Unutma ki eğe gerçekten ÖHO cuysan o işi bizlere hizmet etmek için yapıyorsun. Eğer iddia ettiğiniz gibi bir minibüs işi var sa ki hala inandırıcı bir açıklama yapılmadı, kaynak da gösterilmedi bu başlıkta, bu en az sizler kadar bizleri yani hizmet verdiğiniz halkı da ilgilendirir.

Misafir 745

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:48

Sen yapılan bireysel hatalardan tüm bir camiayı sorumlu tut so n 10 yıldır her türlü hakareti @ saygısızlı yap ve son minibüs davası ile ilgili olarakta ilk günden bugüne yalancılıktan tut iftiracılıpa kadar insanlara her türlü yaftayı yapıştır sonrada ben halkım benim öğrenme özgürlüğüm vardı de hadi ordan şende.. kusura bakmayın benim halkımin böyle bir özgürlüğü sonuna kadar vardır ama hakaret edenlerin böyle bir özgürlük Hakkı yoktur o yüzden bu konu ile ilgili bilgi alma hakkınız da yok muhattaıbımmızda değilsiniz
Şu koskoca siteyi iki yıldır yalandı iftiraydı yalandı iftiraydı mesajlarıyla doldurduğumuz sizden başka bilgi almak isteyen iyiniyetli üyelerin de hakkını gasp ettiniz Bu dava ile ilgili otobüs işletmesi ile ilgili olarak ne bilginiz ve birikiminiz vardı kalkıpta yorum yapıyor sayfaları katletiyırsunuz neyi biliyorsunuz tek bildiğiniz şey tamamen duygusal yorumlar başka hiçbir şey değil .her mesaja bu yalandı deme zorunluluğunuz mı vardı ne acınız vardı neden İkinizden başka kimse cevap yetiştirme zorunluluğu hissetmiyor sizden başka acaba?

Misafir aab

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 22:20

Serdar bilmem kaç
İlk minibüs geliyor..
Binmeye hazır ol.
Hemde kartsız parayla.

sayfa 317
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara