Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 567
Misafir 2b7

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:35

Karabag maci yanilmiyorsam Azerbaycanda oynanacak devre arasi olmasi zor ya sezon sonu yeni sezon basi olur yada bir lig arasinda milli mac zamani olabilir. Zaten birde iran da bir takimla mac olacakti.

Misafir 2fb

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:04

"Global bir bakış açısıyla dünya kulübü olma yolunda önemli adımlar atılıyor. Bu adımlarla ilgili taraftarlarımıza biraz bilgi verir misiniz?

Beşiktaş’ı global bir marka haline getirme hedefimiz doğrultusunda bu yıl çok önemli bir adım attık ve Çin’e gittik. Globalleşme projemize Çin’de start verdik ve bu noktadan da hızla devam ediyoruz. Tüm dünyadan yüz milyon taraftara sahip olmak istiyoruz. Uzakdoğu pazarında attığımız bu adımların hedefimiz doğrultusunda ciddi katkı sağlayacağını düşünüyorum. Çin’in yanı sıra, plan doğrultusunda farklı Uzakdoğu, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’e ziyaretlerimiz olacak. Şimdiden 2018 yılında yapacağımız ziyaretlerimizi, iletişim ve pazarlama faaliyetlerimizi planlıyoruz."

Baskanin aciklamasi bu. Karabag maci da 2018 icinde oynanacaktir.

Misafir 34e

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:22

Vida, ilk antrenmanına çıktı.

Beşiktaş, ikinci devre hazırlıklarına Antalya'da başladı.

Antalya kampına başlayan Beşiktaş'ta yeni transfer Domagoj Vida da antrenmana katıldı.

Gökhan Töre ve Atınç Nukan'ın sakatlıklarında son durum.

Beşiktaş’ta ikinci devre hazırlıkları bugün başlayacak.

Siyah beyazlılarda sakatlıkları bulunan Gökhan Töre ve Atınç Nukan’ın son durumları belli oldu.

Gökhan Töre’nin 2-3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Atınç Nukan’ın ise Antalya kampına götürüleceği ancak takımdan ayrı olarak güç ve kondisyon çalışmaları yapacağı belirtildi.

Al iste 2 yeni transfer daha.

Cyle Larin’den ısınma turları.

Siyah-Beyazlılar, forvet transferi konusunda Amerika Major Lig ekiplerinden Orlando City’le sözleşmesi sona eren Cyle Larin’i takibe aldı.

Uzatmayin alin su bedava adami.

Misafir 2f0

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:22

Vida, ilk antrenmanına çıktı.

Beşiktaş, ikinci devre hazırlıklarına Antalya'da başladı.

Antalya kampına başlayan Beşiktaş'ta yeni transfer Domagoj Vida da antrenmana katıldı.

Gökhan Töre ve Atınç Nukan'ın sakatlıklarında son durum.

Beşiktaş’ta ikinci devre hazırlıkları bugün başlayacak.

Siyah beyazlılarda sakatlıkları bulunan Gökhan Töre ve Atınç Nukan’ın son durumları belli oldu.

Gökhan Töre’nin 2-3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Atınç Nukan’ın ise Antalya kampına götürüleceği ancak takımdan ayrı olarak güç ve kondisyon çalışmaları yapacağı belirtildi.

Al iste 2 yeni transfer daha.

Cyle Larin’den ısınma turları.

Siyah-Beyazlılar, forvet transferi konusunda Amerika Major Lig ekiplerinden Orlando City’le sözleşmesi sona eren Cyle Larin’i takibe aldı.

Uzatmayin alin su bedava adami.

Misafir 2fc

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:26

Baskan su siralar Londra da. Buyuk ihtimal sadece Cenk icin orada degil yerine alinacak oyuncu icinde orada sanirim. Buarada tosic ve Oguzhandan biri daha verilirse supriz olmaz.

Misafir 2f5

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:46

Londra'da bulunma sebebiyle ilgili konuşan Fikret Orman;

"Buraya ara transfer için geldim. 1-2 tane görüşmemiz var. Oyuncu satmak için değil de takıma takviye yapmak için geldim."

Bakalim kim gelecek. Vida kime come to dedi acaba. Birde Pascal in Come to dedigi vardi

Misafir 258

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:51

Bu demeçleri sıkmaya başladı artık başkanın. Oyuncu satmaya gelmemişmiş. Netleştirin artık şu cenk olayını.

Misafir 2bf

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:55

Cenk olayi buyuk ihtimal bitti. Everton hocasinin bir sonraki mac kadrosuna olmaz gibi bir aciklamasi var. Yani kesinlikle bitti bu transfer. Baskanda buyuk ihtimal Cenk in transferini aciklama isini yerine yapacagi transfer sonrasina birakti gibi.

Misafir 2bb

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:02

Bu oyuncu bana halilagic i hatirlatti. Muthis oyuncuydu.

MANDZUKIC'E "COME TO BEŞİKTAŞ" DİYEBİLİRİM-

"Come To Beşiktaş videosunu beğendim. Benim de telefon açma beklentim var. Mandzukic'e "Come to Beşiktaş" diyebilirim.

Cenk Vida ya Come to demisti. Vida bakalim kime diyecek. Ibram,Fellaini,Slimani Kismet...

Misafir 264

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 02:21

Orman onun için İngiltere'de.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Cenk Tosun'un alternatifini Arsenal'de buldu.

İngiltere'de bulunan Orman, milli futbolcunun yerine Olivier Giroud'yu transfer etmek için görüşmelere başlayacak.

beIN
Yine gecikmeyelim. Alin birini Larinde bedava 2 sini alin kampa getirin is bitsin. Sezon basi zaten cok geciktik o yuzden biraz geride kaldik bu devrearasi bari hizli bitirelim takimla kaynassinlar.

sayfa 567
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET