Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 635
mehmetalisen54

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 09:52

Hayırlısı filan yok bu işin, merdivanaltı işletme gibi kulüp yönetiliyor. Yazık, milletin parasına, emeğine, umutlarına...

SeTu54
9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 10:07

Türk futbolunda çoğu takım da kadroyu kulüp başkanı kuruyor ilk 11 i başkan belirliyor gelecek gidecek oyuncuları başkan seçiyor teknik direktörün hiç bir ağırlığı olmuyor malesef..

Mete1965
9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 10:49

fatih terim için geçerli değil ya da şenol güneş. hele şenol güneş tekeden süt çıkartıyor.bitik bir oğuzhan,cenk tosun,caner,mario gomez gibi nice adam dan kral çıkarttı.teknik direktör,gelişi ve hamleleri ile takımda fark yarattı mı ister istemez adam bu bişi biliyor olarak güven sağlıyor.
kim şimdi şenol güneşe laf edebilir mesela,adam trabzona gitti şampiyonluğun kapısından döndü,bursa ya gitti tarihinin en yüksek puanını aldı,beşiktaş da rekorlar kırdı.adam rüştünü ispatladı haliyle de ben biliyorum bu işi diyip masaya yumruk vurur.

ama gidip ismail kartal gibi,yeterli ehliyete sahip olmadan kulübeye girerseniz anında soluğu böyle anadoluda alırsınız.

ben bizim takımın da tabiki doğru yönetildiğini düşünmüyorum,yukarıdan aşağıya doğru gidiyor hatalar zinciri.oyuncular da zurnanın zart dediği nokta da.kötü oyun kötü idare= aldığımız yer. bence puan durumunda ki yerimizi hak ediyoruz.

ikinci yarı benim umudum yok,en fazla playofflara gideriz,bizim gruptan playoffu aşsak bile diğer grup dan gelen tokatlar gibi geliyor.yanılmayı çok isterim ama hiç umudum yok.

Mete1965
9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 14:35

şaban yıldırım,ismi bylock listesinden çıkartıldığı için serbest bırakılmış.vay anam vay istermisin başkan kendini affetmek için onu takımın başına geçirsin?

Orhan kahraman5454

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 17:27

Öyle bişey olmaz kaldı ki engin hoca yeni geldi

SeTu54
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:15

Tufan ilk yarı boyunca bir varlık göstermemesine rağmen formayı kaptırmadı fakat 2.yarı Fikret formayı geri alabilir.Biraz da Fikret e şans verilsin..

Mahir Coşkun Batuhan 3 lüsü nasıl olacak merak ediyorum

Orhan kahraman5454

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:40

Yarın nasipse devre arasının ilk hazırlık maçımız olan gazişehir gaziantep yani eski adıyla gaziantep belediye maçını saat 14 te utku kaynar maçı canlı vereceğiz dedi

Enes54

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 14:32

maç izlemek isteyen olursa
https://www.facebook.com/pg/SporExpres/videos/?re ...e_internal

SeTu54
9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 20:44

Yediğimiz 1.gol okadar amatörce ki 2 kişisin orada ceza sahası dışından başlıyor rakibi itmeye içeri girince de direk indiriyor aşağıya hakem de direk penaltıyı veriyor umarım lig de böyle amatörce hareketler sergilemezler

2.gol de de kanayan yaramız frikikler daha kullanmadan gol olacağı belliydi ve de gol oldu ... ya şu kale direğinin dibinde okadar durup diğer köşeyi komple açık bırakma bu baraja okadar güvenme artık.iyice kaldı tutan her topu içeri almaya başladı.

Misafir a08

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 20:50

Setu54 maçı çiftlik Bank'ın sahibide izliyormuş

sayfa 635
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET