Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İBB Beyaz Masa'ya Yaptığımız Başvurular ve Yanıtları
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Misafir 0b2

4 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 15:26

1-5927850558 no'lu başvuru sonucum

Misafir 060

3 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 21:22

Forumdakiler ve misafirler bişe sorcam ben herhangi bir yere tramvay ya da metro hattı açılması için beyaz masa ya yerin adını ve açılmasını istememin nedenlerini anlatsam değerlendirirler mi yoksa saçma bir şey mi olur?

Cemoli D18
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:36

İbb'ye ulaşım ücretlerini sordum, hangi yılda ulaşım ücreti kaç TL dedim.

Gelen yanıt;
Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir. Belirtilen bilgiler "Ticari Sır" kanunu kapsamında üçüncü kişilerle paylaşılamamaktadır. Talebiniz olumsuz değerlendirilmiştir.

Ancak Bu kadar saçma yanıt olabilir...
İett ve ibb ciddiyet sorunu yaşıyor.

Übermut

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:43

Geçmişi değil geleceği anlamış

Misafir c0d

3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 22:33

Bu iettde nasıl bir şey varsa artık

Arkadaşım koca İstanbulda sen hala nasıl 2 kapılı eski otobüs çalıştırırsın.

Bilenler bilir 134YK hattını.Cevizliden bu otobüse binmek ölüm fermanıdır.Öyle ki 20. den önceki duraklardan binmeye çalışmanıza rağmen bir türlü binemiyorsunuz.Binebilirseniz ne ala.Bindiğinizde bile yolun sonunda süngere dönuyorsunuz.Biz arkadaşlarla bir gün bu otobüse doluluktan binemedik yani bildiğiniz(o günü iyi hatırlıyorum) millet cama sinek gibi yapışmıştı.O zaman binemedik.Sonra ki gelene de binemedik yine.Okula baya baya geç kalmıştım.

Bu konuyla ilgili kaç kere yazılı başvuru yaptım kaç kere aradım(hatta bugün bir daha aradım).Verdikleri cevaplar ise gerçekten komik:

Elimizde şu an otobüs ve personel bulunmamaktadır.

Saha denetimlerimiz doğrultusunda talebiniz uygun görülmemiştir(he canım he)

Seferler sık olduğu için talebiniz uygun görülmemiştir.

Talep yoğunluğu değerlendirme için uygun bulunmamıştır.

1-2 kere olsa hadi eyvallah burası İstanbul diyeceğim.Ama her zaman merdivenlerine kadar sıkışık geliyor. Böyle işlek bir hatta nasıl 2 kapılı müzeden kaçırılmış gibi EuroBus otobüsü koyulabilir ki.Cevizli de zaten 25 kişi rahat bu otobüsü bekliyor.

Bugün birdaha aradım ya bakalım değişecek mi.Gerçi pek sanmıyorum ama.Hadi hayırlısı.

Misafir 582

3 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 09:52

Gebzede bile 153 şstanbul için çekmiyormu?

Misafir ee9

3 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 11:50

1-6230894570 nolu başvurumun ceabını alabilirmiyim

Misafir 40d

3 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 19:32

Ibb alışveriş kartları ne zaman açılacak

Misafir 139

3 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:48

Ya ben 3 senedir yardım aliyordumsimdi

Misafir 3e8

2 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:19

İyi akşamlar bn esımden ayrıldım ve iki okuyan çocuğum var ve eşim onlara nafaka bile vermek istemedıgi için alamıyoruz ve ben suan ailemle yaşıyorum ailem beni evlerınde iki çocukla istemıyorlar bu sebepten ötürü ailem benı ve çocuklarımı sokağa atıyor bnde 800 tl ye kiralik bir ev buldum depozıti de 800 tl ben günlükcü olarak tekstıl atölyesinde calişiyorum ve iki tane çocuk okutmak zorundayım maddi açıdan yetısemıyorum ve evımde hiç eşya Yok kızım 14 yas 8. Sınıf ögrencısı oğlum ise 10 yasında dördüncü sınıf öğrencisi ve ikisıde başarılı çocuklar bu çocukları okutmak zorundayım Allah razı için bna yardım edın evi tutmak için patrondan 2000 tl borç aldım ve evli tutum ama eşyam Yok sadece yorgan ve halidan başka hiç birşey Yok ne olur bu yazıyı dikkate alin ne olur düzgün Maaşli bi işim de Yok olsa bu yardım i bile istemıcem Allah razı için bana yardım edın bu havada ev buz gibi eşya Yok doğal gaz acamiyorum yetiştıremiyorum adım ( Arzu Akkuş ) Esenyurt saadet dere mahallesi..

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet