Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Yamaçtepe
« önceki   123 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
Mert Karakoyun

3 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:32

bu yıl Yamaçtepe'de yapılaşma başlayacakmış.

Alıntı:
http://gazianteppusula.com/haber/yamactepede-sona-dogru-haberi-49163.html

Mahmut Göksu
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:09

Yamaçtepe ve İbrahimli 2 yani yeni adı ile Sancaktepe bu ikisi iki belediyenin vizyon konut alanları önce hangisi atılımlı davranırsa yardımcı olursa önce o gelişir.

Şahinbey konut sektörüne katkısı şehitkamili 3e 4e katlar bu yüzden Şahinbey'in avans verdiğini düşünüyorum.

Ama Sancaktepe planı hakkında pek bi bilgim yok pek başaralı değil gibi ama konut standartları oldukça yüksek bakalım Yamaçtepe ne isteyecek.

Bir de tahminimce Yamaçtepede bu yıl başlayacak yerler primemall arkası alan orasıda yamaçtepe diye geçiyor 8 kat yükseklik planı ile.

Misafir c5d

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:31

maalesef belediyelerin yol açmaktan kastettiği stablize yol. Keşke inşaattlar başlamadan ara yollar dahil tüm yolların asfalt olarak yapılmış olması. Sonra çamur toz içinde inşaatlar yapılır, daha sonra yalandan bir asfalt çekilir, buda 10 kere alt yapı için kazılır. Bu ülkenin kaderi bu. Sonra da neyse yol olsun da stablize olsun deriz.

Mahmut Göksu
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:35

Alıntı:
maalesef belediyelerin yol açmaktan kastettiği stablize yol. Keşke inşaattlar başlamadan ara yollar dahil tüm yolların asfalt olarak yapılmış olması. Sonra çamur toz içinde inşaatlar yapılır, daha sonra yalandan bir asfalt çekilir, buda 10 kere alt yapı için kazılır. Bu ülkenin kaderi bu. Sonra da neyse yol olsun da stablize olsun deriz.

Bizde öyle yapsalar o asfalt 18 kere kırılır şehirlerin ana arterlerinde doğru düzgün asfalt yok

Misafir cc0

1 hafta önce - Cmt 13 Oca 2018, 21:03

Ben daha 3 sene Yamaçtepe'de inşaat başlamaz diye düşünüyorum. Altyapı çalışmaları çok yavaş ilerliyor, hatta hiç yok

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP