Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Öğretmenler hala dayak atıyor mu?
« önceki   123 ... 192021

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
ads 1940
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:23

Alıntı:
Yetim çocuğa dayak!

Yer Burdur’un, Bucak ilçesi!.. Yetim yurdunda kalan öğrencilerin eğitimlerini gördüğü bir devlet okulu!.. Öğretmenlik yapan İ.B. bir yetim çocuğa öfke kusuyor hatta yetmiyor, ayakkabısını çıkartıp saldırıyor!..

Burdur’un, Bucak ilçesinden kan donduran görüntüler UçanKuş Tv’nin eline geçti!..

Görüntüleri izleyince “böyle insan olmaz olsun” diyeceksiniz.

Yetim öğrencilerin okuduğu devlet okulunda öğretmenlik yapan İ.B. yetim öğrenciye önce yerine geç diye bağırıyor, sonrasında sıranın arkasına saklanan çocuğa ayakkabısını çıkartarak saldırıyor!..

Ayakkabının çıktığını gören çaresiz çocuk ayakkabı kafasına gelmesin diye hemen kendini yere atıyor!..

Sonrasında gözyaşlarına hakim olamıyor ve gözleri dolarak cevap veriyor!.. Acımasız öğretmen durmak bilmiyor ve yetim çocuğu kovalamaya başlıyor!..

İ.B. kaçan yetim çocuğa yerine geç diye bağırınca çocuk ağlamaklı ses tonuyla sadece tamam diyebiliyor!..

http://www.ucankus.com/detay/360788/yaziklar-olsu ...a-saldirdi

Ve bu adamı birde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmışlar.
http://www.milliyet.com.tr/burdur-daki-dayakci-og ...m-2584538/

Emir GÖKER
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:28

Alıntı:
Ve bu adamı birde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmışlar. 

Bu adam bir kere serbest bırakılmamalıydı. Yine yapar, gene yapar bu 'öğretmen görünümlü' cani. O yüzden cezasını çekmeli. Çekmeli ki hem çocuğun yaşadığı travmadan dersini alsın, hemde yaptığından pişman olsun, bir daha yapmasın. Sadece öğretmenler değil, engelli bir öğrenciye şiddet eden engelsiz öğrencilerde ceza almalı. Hatta felçliğe kadar götürecek kadar kötü şaka yapan öğrenciler de ceza almalı. ÖĞRETMENE, ÖĞRENCIYE, MÜDÜRE, VELIYE, HADEMEYE, KISACASI HERKESE ŞİDDETE HAYIR!

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET