Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 969
alim80
9 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 16:44

Köprü 15 temmuz şehitler köprüsü. Yükledikten hemen sonra farkettim ama 3. Köprü gözüktüğü için değiştirmedim mesajı

frkntrhn

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 21:17

(+)

kurutabak
9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 00:04

Sanırsam Mecidiye kavşağında Avrupa istikametinde'de bir şerit genişletme çalışmaları var.

Doğruluğunu teyit edebilirmisiniz bu bilginin arkadaşlar ?

uakbulut

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 12:58

Doğrudur, Kurtköy kavşağı ile Mecidiye kavşağı arasına ek şerit yapımına başlanmış, bir nebze rahatlama sağlayacaktır

kurutabak
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:28

Genişletmede sonlara yaklaşıldı. Yakında dubalar kalkar, Kurtköy birazda olsun rahatlar tabi önce TEM e bağlanan yolu 2 şerit ve Kurtköy gişelerinide SBS yapmaları lazım. Onlarıda seçime doğru belki yaparlar yapmazlar.

ersin şahin11
8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:30

Serbest geçiş sistemi olsun ama kaçak geçişler artaçak yine gariban ve dürüst vatandaş mağdur olaçak az önce haber okudum kuzey otoban ve köprüden geçmediği halde plakasına ceza yazılmış adam muğladaymış ayrıca anlamadığım konu yavuz sultan Selim köprüsün de giriş ve çıkışta bariyerler var nasıl kaçak geçeceksin haber mi yanlış ben mi yanlış okudum bilemiyorum 🤔🤔

En son ersin şahin11 tarafından Prş 04 Oca 2018, 18:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

kurutabak
8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:32

Alıntı:
SBS olsun ama kaçak geçişler artaçak yine gariban ve dürüst vatandaş mağdur olaçak az önce haber okudum kuzey otoban ve köprüden geçmediği halde plakasına ceza yazılmış adam muğladaymış ayrıca anlamadığım konu yavuz sultan Selim köprüsün de giriş ve çıkışta bariyerler var nasıl kaçak geçeceksin haber mi yanlış ben mi yanlış okudum bilemiyorum

SBS diye bahsettiğim kısım şuan hazırdaki eski TEM'in kurtköy gişeleri. Akşamları çok trafik oluyor, ona atıfta bulunurak söylemiştim.

alvardar

8 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 10:09

Dün akşam Sabiha Gökçen'den 3. çevreyoluna bağlandım. Mecidiye kavşağını geçtikten sonra bir ara yol 2 şeride düştü. Sebebi nedir bilen var mı?

(+)

Misafir 11e

8 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 10:42

Sanırım bağlantı yolu olduğu için 2x2 şerit.
Asıl yolun gövdesi, Kocaeli tarafından geliyor ve sizin bahsettiğiniz yerden biraz sonra zaten yol tekrar 2x3 şerit oluyor.

Süha
8 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 01:01

Not: Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım özel bölümü, Osmangazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçişi tanıtım videosu.

sayfa 969
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM