Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 848586 ... 156157158   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 85
mehmet0619
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:10
HAKAN 06 18 CEVABIM

hakan0618

Ağaoğlu neden balon olsun birilerini devreye sokmak yanlış mı Mehmet Bey destanlar yazıyor ama bence boş yolu düz olsun istiyor bu mesele buraya yazmayla bitmez ama inanıyorum 2018 güzel olacak. MEHMET bey destanlar yazmıyor. ufkunuzu açıyor , buralara yazmayla bir şeyler olmayacağının elbet farkındayız beni ve buraya yazanları eleştirmek kolay Birlik bşk eleştiremiyorsunuz. sebebi nedir .

mert006
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:59

Bak mehmet bey.sana en ufak birsey dendiginde karsi tarafi ustbirlik taraftari gibi gosteriyorsun.artik komik duruma dusuyor bayiyorsun.birlik baskanligini elestiriyoruz hemde oyle elestiriyoruzki bugun bu durumlara dusmemizin sebebi birlik yonetimidir.nekadar laf soylesek az kalir.sitemli tepkili ofkeliyiz.ama sende firsattan istifade pusuya yatmis ellerini ovusturup bekliyorsun.birsuru madde yazmissin.nezamandan beri idareler degilde firmalar sartlari belirliyor.elbetteki biz uyeler sartlari tartisabiliriz kendi aramizda.dogrumu eksikmi yanlismi diye.ama sen resmen simariklik yapip firman adina soyle isterim boyle isterim diye bizim dustugumuz durumu firsat biliyorsun. sana son olarak sunu soruyorum.baska bir isteginiz varmiydi mehmet bey?insallah sana ve firmana kalmadan faha iyi kosullarda bu isin icinden cikicaz.sende baskalarinin hayir duasini alirsin artik!!!

Haluk Demir
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:46
OLMUŞLARDAN TOPLAYALIM

Sakin olalım,bir sürü eleştiri ve sunum var.Biz kendimize yarayanı görelim ve onu düşünelim.Boşuna tartışmayalım. Bir saat öce Mehmet Bey ile görüştüm;
Kısaca konu şu arkadaşlar( TABİ MEHMET BEY İN ÇALIŞTIĞI FİRMANIN AY SONUNDA BU TEKLİFİ VERDİĞİNİ KABUL EDEREK)
1. Kati ve geçici teminat şartlarının yumuşatılmasını istiyorlar ( Kendilerinin ifadesi: Zaten koop.devri olmadan ,yani iş bitmeden ev ve villalar bizim olmuyor.Bu bir teminattır.Ayrıca altyapıya 200 milyon ve 6 ay harcayacağız ,bir terslik olursa yaptığımız işleri alıp götürecek halimiz yok.Bunlar birliğe kalacak bu da bir teminattır. diyor) Kati teminatın 30-20 milyon a inmesini istiyorlar.
2. Katkı payı belirlenecek,katkı payı veremeyecek olanlar veya vermek istemeyenlere kendi ifadesini yazıyorum; 238 m bir daire vermek istedikleri ve hiç bir ücret talep etmeyeceklerini söyledi.Tabi villa hisselerini devretmek kaydıyla.
Sayın üyeler üçüncü konu yok ! En önemlileri bunlar.Kabaca bu iki konu üzerine yoğunlaşalım ve tartışalım.Kırmadan ,dökmeden. Bu şartlarda veye buna yakın şartlarda bir imza ile inşaat ruhsatının alınması ve şantiyenin kurulup başlaması en fazla 6ay olur dedi Mehmet Bey.
Kendi düşüncem; Eğer böyle bir teklif veya buna yakın bir teklif gelirse delegasyonun mutlaka toplanıp tartışması gerektiğini savunuyorum . Çünkü her gün kapıda bekleyen iki firma yok.Zaten 13 senedir de pek olmadı.Hep biz gittik,davet ettik,konuştuk,gezdirdik,ön protokol, BİZ SİZİ ARARIZ.!!!
Kar ve zarar kardeştir.Umduğun on dur.Bakarsın beş olmuş.Bir bakış açısı,iyi akşamlar...

Fatih94
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:20

Ben firmanın gücünün sorgulanması gerektiğini düşünüyorum rakamlar biraz düşürülebilir yada arttırılabilir ama ıyinede böyle büyük bir projeyi kotarabilecek gücte firmaların girmesi gerekir yoksa sırf başlansın diye saçma sapan firmalara teslim edilirse yarım kalmış mahkeme süreçleri devam eden size onlarca proje sayabilirim

Haluk Demir
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 14:20
KAÇMAYIN

Kaçmayın Ankara Büyük Şehir Belediyesine gidin.Kaçmayın.Melih emsal verdi,anlaşmadınız.Sayın Tuna da verir.Kasa tam takır ABB nin.Gidin konuşun anlaşın.Vermeden almak olmaz. Yavaş atın tekmesi sert olur,az kaldı bir gün sabır kalmadı birileri bir şeyler yapacak .........

Kturkeri
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:14

Mehmet beyin önerilerini çözen var mı. Varsa kendisi 400 milyon teminat çok ben bunu ödeyecek güçte değilim diye ısrarla indirilmesini isterken bizim arsa hisse değerlerimizi 83 bin tl olarak kabul etmek ya da 400 bin Tl katkı istemek bu ne kardeşim enayi mi var burda. Senin hisselerin varsa 83 binden getir ben 10 tane alayım. Ayrıca bu ne ısrar. Ağaoğlunun adı geçince balon uçurmak oluyo ama 400 milyon teminat çok 30 milyon olsun deniliyo. Ha ben bunu yazdım diye birlik yönetimi taraftarı da ilan edilirim şimdi. Somut ve makul teklifler gelirse neden Mehmet beyin teklifi de kabul edilmesin. (tabi teminat teklifi hariç) İnsanlar 10 yıldır bekliyo yeter artık.

SÜLF
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:16
GÜZEL İŞ.....ARADA 240 000 NÜFUS FARKI VAR .......

TÜRKİYE'nin en büyük konut projesi olarak gösterilen 250 bin nüfusun yaşayacağı Kuzey Şehir Gaziantep'te yükseliyor. 8,5 milyon metrekare alanda kurulan Kuzey Şehir’de, cami, manav, kasap, bakkal gibi geleneksel sokak yaşam unsurları korunacak.
8,5 milyon metrekare alanda yaklaşık 250 bin nüfuslu bir yerleşim alanı olması planlanan "Kuzey Şehir" projesi, Türkiye'nin en büyük toplu konut projelerinden biri oldu

İyi okuyun 8 500 000 m2 de 250 000 kişi yaşayacakmış .Bizim projede 8 200 000 m2 nerdeyse yüzölçümleri denk .Ne tesadüf .

Yaylabağ Bura‏
@reklam_link
Takip ediliyor @reklam_link adlı kişi
Daha fazla
Gaziantep'in dev projesi: Kuzey şehir http://www.internethaber.com/gaziantepin-dev-proj ...35858h.htm … @internethaber aracılığıyla
Nasıl haklı çıktık !
8,5 milyon metrekare de 250.000 kişilkik şehir kuruluyor,
Yaylabağ projesi 8,4 milyonmetrekare,
DEMEDİKMİ , T.C ,nin en büyük lüks konut projesi YAYLABAĞ olur diye ,,,

Madem 10 000 konut yapacaktınız neden 8 200 000 m2 yere ihtiyaç duydunuz ?
250 000 insanın yaşayabileceği yerde siz neden 10 000 kişi yaşayacak fırıldağına sarıldınız .

Öyleya madem 10 000 kişi yaşayacaktınız kuracağınız projede neden 1 000 000 m2 ye razı olmadınızda illede 8 200 000 m2 ye kurdunuz projenizi.

Şimdi özel mülkiyete yapılan % 61 kesinti E : 0,60 acımasızlığınızı ,
Ada büyüklüğünde bırakılan herbirisi nerdeyse 30 dönüm olacak parseller oluşturup . Her parsele binlerce arsa sahibini tıkabasa doldurmanızın ardındaki niyet artık yavaş yavaş meydana çıkıyor .....

Coskuntan
6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 02:53
....

%60 imar kesintisi ve 0.60 emsal hakkinda Büyük şehir belediyesine bir mesaj atın sadece bir dakikanızı almaz belki bir kişinin mesajıni dikkate almazlar ama sayı çogalinca belki de bir işe yarar hiç bir işe yaramasada ne kaybedersiniz

SÜLF
6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 18:51

Gündem Ötesi****
Gündem Ötesi****
@flusmefa88
·
1d
@mustafatuna0606 Sn başkanım Gölbaşı Yaylabağ da yaşanan imar uygulaması % 61 kesinti Emsal 0,60 .
Bu haksız Kesinti ve Emsal zulmünün hakkaniyetle tekrar ele alınmasını rica ederim .Saygılarımla

SÜLF
6 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 13:16
BUNUNLA SINIRLI KALMAYACAK ......

Evet arkadaşalar sn başkan TUNA' ya bağlı MAVİ MASA yukardaki Tweetime cevap vereceğini bildirdi . Lütfen sizlerde bu konuda tweetlerinizi sn başkana ulaştırın.Gelen bildirim şöyle

Mavi Masa

Onaylanmış hesap

@mavimasa
3 sa.3 saat önce
Daha fazla
@flusmefa88 @mustafatuna0606 adlı kullanıcılara yanıt olarak
Merhaba,

Konu hakkında oluşturulan başvuru numarası [ 1799939 ] olup, ilgili birime yönlendirilmiştir. Tarafınıza en kısa süre içerisinde geri bildirim yapılacaktır.

İyi günler dileriz.

sayfa 85
« önceki   123 ... 848586 ... 156157158   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet