Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 188
Misafir b84

9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 18:00

Herkese öncelikle iyi günler dilerim,
ben zirveden göksu sakiniyim ve fikir edinmek isteyen arkadaşlara bir kaç birşey yazmak istedim.
öncelikle şunu söyleyeyim siteye ilk oturanlar arasındayız ve yaklaşık olarak 9 ay oldu. endorayı çok fazla bilmemekle beraber dışarıdan güzel duruyor ancak bizim zirveden göksu ısrarımızın başlıca sebepleri şunlar olmuştu. bunlar içerisinde tecrübe ile onaylanmış haklı gerekçeler olduğunu ise zamanla anlamış olduk.
sitenin peyzajı gerçekten çok güzel ve geniş,
kesinlikle bir daireden karşı dairenin içerisi görünmeyecek kadar uzak ve rahat,
giriş çıkışlarda tek arabalık yer olması gelen misafir olduğunda beklemek zorunda kalınmasına neden oluyor,
tam beslemeli jeneratör olması çok büyük bir avantaj,
kapalı otoparkı sayesinde aracımız buz vs. tutmadan ve üşümeden yola çıkabiliyoruz,
ancak tabi park yerleri konum olarak fazlasıyla dar ve ustalık istiyor,
biz güney cephede oturduğumuzdandır belki ancak yıl bitti biz daha bir kere bile kalorifer yakmadık çünkü dış yalıtımı gerçekten şahane,
çevre ışıklandırması ne yazıkki şuan için yok ancak zamanla düzelecektir,
ses konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadık belki de şansımıza,
görevliler özellikle b bloktaki cemalettin bey , fazlasıyla ilgili ve çalışkanlar, bir dediğinizi ikiletmiyorlar,
fitnes salonu geç de olsa başarılı bir şekilde çalışıyor ayrıca çocuklar için kapalı hobi alanı imkanları sayesinde çocuklar kışın ortalıkta görünmüyorlar,
yönetim her sıkıntıya çözüm bulmak üzere çalışıyor ve işlerini hakkıyla yapıyorlar tabi bana göre .
benden bu kadar

Misafir 434

8 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:43

zirvedende oturan arkadaşlar, ablok kuzey doğu cephede ne kadar yakıt parası geliyor acaba ?

Misafir b81

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 02:49

Endora civardaki en iyi site diyen sevgili komşularım önce şu jeneratör, tuvalet kokusu ve park meselelerin çözdürün. Sizin sağlığınız için diyorum yani.

veysel0651
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:44
Endora Göksu ve Güvenlik !!!

Endora Göksu da güvenlik elemanı ne işe yarıyor ? Güvenlik demek kulübede oturup çekirdek çitlemek, araba gelirse kapı açmak mıdır? Yoksa güvenlik kulübesinde muhabbete gelen işsizlerle lak lak etmek midir? 03 Ocak 2018 günü siteye ne idüğü belirsiz iki kişi giriyor birinin telden atladığı birinin kapıdan girdiği söyleniyor. Bu kişilerden biri kat kat dolaşıp elindeki dua kartıyla tüm katları geziyor, güvenlikçi bayan içerde televizyon izleyip çekirdeğini çitliyor ! Önündeki güvenlik kamerasına da bakmaktan aciz, telden atlayıp içeri girenden kapıdan geçenden haberi yok. Endora sitesi sakinleri olarak ayda 7500 TL. yi bunun için mi ödüyoruz? Böyle güvenlik olmaz olsun. Yönetim uyuma tedbir al.

Misafir b13

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:19

Herkese merhabalar ,

Sizlerin yardımına ihtiyacım var.Deneyim ve tecrübeleriniz benim için çok önemli olacak..

Zirveden Göksudan 18. kat(En Üst Kat) kuzey doğu cephe daire almayı planlıyorum...

Zirveden göksuda 18. Kat(En Üst Kat) kuzey doğu cephede oturanlar acaba daireler ısınıyormu ? Üst kat olmasının ısınmada dezavantajı yaşanıyormu? Yada üst katta yaşanan olumsuzluklar var mı? Şimdiden Tşk Ederim Herkese iyi akşamlar...

Misafir a02

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 17:31

Hocam temel kural: Ankara da kuzey cephe alinmaz.

Misafir 955

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 19:43

Duyanda kutuplarda yasiyoruz sanir ocak ayindayiz hala kis gelecek diye bekliyoruz, yakit paralarindan belli oluyor kayda deger bir fark olmadigi.yazin da rahat edersiniz peyzaj da goruyorsa daha keyifli olur. Yeni projelerin fiyatlandirmasida bu yonde.fiyati belirleyen daha cok peyzaj gorup gormedigi

Misafir 2ff

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:41

18. Katta ne peyzajı görecekler ki? Biz 12. Kattayız yek gördüğümüz karşıdaki daireler bir kaç ay yakıttan şikayet etmeyecekseniz son kat kuzey cephe alınır bence yazın güzel olur.

Misafir 955

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 23:25

Haklisiniz ufak bir ayrintiyi atlamisim biz daha alt kattayiz sanirim ondan.hayirli olsun diyelim

Misafir d2f

8 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 13:55

18 kattan peyzaj gozukmez balkondan asagi bakmadiginiz surece.
Son katin kisin soguk yazin sicak olma ihtimali var tavadan dolayi. Zirveden yada genelde artik cati yapmiyorlar belki sizma olmuyor ancak isitma sogutma ya etkisi vardir diye dusunuyorum.
Kuzey cephe ankarada her turlu soguk olur. Yazin gunes diyorlar ancak yazin da gunes dik gelir evlerin icine cok girmez ama tavana vuran gunes evi etkiler.
Bizim anamurda yazlik var guney cephe gunes yazin sadece ogle vakti balkona vurur.

sayfa 188
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet