Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Yiğit3344
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:44

Bırakın satıcılar gerilsin size ne oluyor.

fatih413
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:46

Fetoştan icazet alarak Ak partiye katılmış, içişleri bakan olunca ilk işi Fetö örgüt abisinin salıverilmesini sağlamak olan birini eleştirmek hem de işkenceyi meşrulaştıran suç içerikli sözlerini eleştirmek için insan olmak yeterli.

En son fatih413 tarafından Prş 04 Oca 2018, 13:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yusufyuşa23
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:53

Alıntı:
Polislere bu şekilde beyanatta bulundu.
Emir güzel fakat uygulama noktası suistimale açık gibi.

Pvsk’ye göre Polis yetkisini kullanır. CMK’ya göre adam dövmek suçtur, polis dövünce işkenceye dahi girebilir. Polis yargılayıcı değildir. Asayiş ve emniyet sağlayıcısıdır. Görevi suçu önlemek oluştuysa suçluyu yakalayıp adli mercilere çıkarmaktır. Bir bakan şöyle yapım böyle yapın diye olmaz bu işler. Polisin yetkilerinin artması lazım ama şifahen söylenerek olmaz. Kanun değişiklikleriyle yapılır bu. Bakanın konuşmasını talihsiz buldum. Bir anlık coşku!

önery

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:54

suçu suçla bastıramazsınız
Bakanın o anki siniri ile heyecanıyla söylediğini düşünmek istiyorum.
Yoksa bir bakanın hele hele iç işleri bakanının bu sözleri kabul edilemez.
gerçi itiraz ettik diye konuya gore bizleri bazı şeylerde hemen pkkli -fetöcü- yapanlar şimdide uyuşturucu baronu yapiverir

Bu sözün arkasında durursa aslında bir şeylerin itirafta etmis demektir.
Suçluya cezasını veremeyislerinin, durdurmak için kanun çıkaramayışlarinin, çıkmış kanunları uygulayamayışlarının itirafıdır.

Hüseyin 53

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:57

Bir doğru söz bu kadar da açık açık söylenmez ki...

ali şükrü bey
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:58

Bence çok güzel bir ifade,açıkta olmasa,daha çok polisin içinde,dışarıya yansımadan söylenilmiş olsa sanki çok daha iyi olurdu.
Şimdi bazı konularda acımasız olacaksın,çocukları uyuşturucuya alıştırmak için okul yoluna pusu atanı öldürseler,dönüp bakmam.
Hakim iki günde salacaksa,kırsınlar bir ayağını 6 ay yatsın,bir daha oralarda dolaşmaya maçası yer mi?

Destekliyorum.

önery

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:01

Alıntı:

Bırakın satıcılar gerilsin size ne oluyor.
bu bakış açısı

Ben hep 50 tllik yakıt alıyorum
Arabam yok ki vergi artışı beni etkilesin.

Otomobil sahipleri zammı dert etsin.ben niye kızayım ki.
Engelli hakları engellenmişse onlar tepki gostersin.hakkini arasın.ben değilim kii ...

Çocuğun yok ki servislerin halini şikayet edeyim...

Diyenlerle aynı ALLAH bizi Bu kafa yapısından korusun...

murad_1299
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:02

adam hakkaride şırnakta yatiyor terör bitsin diye o kadar ugraş veriyor

şu kabinede eleştirilecek en son bakan

ali şükrü bey
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:04

Önery,

Yaptığın yoruma çok güldüm,burada artık insanların zekasıyla alay etmek konumuna kadar gelmişsin.
Şu söylediğin şeylerle uyuşturucu satıcısını gözaltına alırken acımasız olmayı karıştıran insan toplum içine çıkmasın.

ercu
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:06

Uyuşturucu satıcıları,fetöcüler,pkklılar bakalım sırf hükümete uyuzluk olsun diye muhalefet etmek için daha başka kimler için hak-hukuk istenecek.Kıyamazlarmış ,razı olamazlarmış bu itlere yapılan hukuksuzluğa?
Sabit fikirlilikten kafada gitmiş bunların.S.Soyludan girdi bakalım ne zaman C.B dan çıkacak zavallı.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET