Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bosphorus Ankara
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Efe_beyi
1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:08
BOSPHORUS 2. ETAP

Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi akşamlar.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum Bosphorus 2. Etap A Blok (Tarabya Apartmanı) 3+1 daire sahibiyim.

Bugün 2. Etabın yüklenici firması Kayakent İnşaatın müteahhiti Mühendis Hüseyin bey ile uzunca bir süre telefonda inşaatların şu an ki durumu ve gidişatı hakkında görüşme imkanım oldu.

Kendisinden aldığım bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

1. Audio 10 inch Bus Plus Akıllı Ev Sistemi (Audionun en son çıkan modeliymiş)

2. Yer döşemeleri Ege Seramik Everest Modeli

3. Alüminyum Doğramalar Alman Malı Schüco PVC

4. Musluk ve Bataryalar Alman Malı Hansgrohe

5. Klozetler, Gömme Rezervuarlar ve Lavabolar İtalyan Malı Bocchi

6. Ankastre Ürünleri Alman Malı Franke

7. Asansör Sözleşmede Yazdığı Gibi İsviçre Malı Schindler

8. Çelik Kapı Örnek Dairedekinin Aynısı

9. Mutfak Dolapları ve Kapılar Nahar Mutfak Firması (İnternetten Sitesini İnceleyebilirsiniz) Tarafından Örnek Dairedekinin Aynısı

10. Banyolar, Antre ve Salon Tavanları Örnek Dairede Olduğu gibi Led Havuzu şeklinde olacağını tarafıma beyan etmiştir.

Benim şahsi görüşüm projenin genel hatlarıyla şartnameye uygun şekilde yapılmaya devam ettiği şeklindedir. Burada asılsız şekilde karalamalar yapıldığını, bunlarında kasıtlı olarak projeyi kötülemek için yapıldığını düşünüyorum.

Bilgilerinize. Saygılarımla ...

Misafir 77c

1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 23:56

Süslü laflara inanmayin. Ben 1 inci etapta daire sahibiyim. Onlarca eksiklikle daireleri teslimi kalkistilar. Üstelik bir bloğu 4 ay gecikmeyle ve ödemeleri gereken 900x4=3600 tl gecikme bedelinin üstüne yatarak. Otis shindler veya kone asansör yapacağız diyerek insanlarla sözleşme yaptılar ve türk lift marka Toki asansör yaptılar. Otoparkta arabanızı park etseniz kapinizi acamazsiniz, herkese o derece dar otopark alanı tahsis ettiler. İnanmayin arkadaşlar edebi süslü ağlamuk ifadelere. Sonuna kadar hakkınızı arayın.

Misafir 074

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 00:05

Sayın Efe_beyi
Sizin daireniz 2. Etapta hangi cephe? şayet kuzeybatı cephelerin tümünde giyinme odaları küçülmüş gibi bir durum varmış, bu konuyu sorabildiniz mi?

Misafir 77c

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 00:53

Birinci etap blokları incelemek için yakın zamanda şehircilik bakanlığı ve belediyeden inceleme heyeti gelecekmiş diye duydum. Bu konuda bilgisi olan varmı?

TSN25
1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:02
3 uncu etap

Butun herkes 2 inci etaptan bahsetmektedir 3 uncu etapla ilgili fazla sikinti yok herhalde bilgisi olan ve insaatlari gezen arkadaslar varsa lutfen formdan yazsinlar benimde 3uncu etapta dairem var sehir disinda yasadigimdan gelismelerden fazla haberim yok yazarsaniz memmnun olurum

Misafir 81b

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:41

Sayın Bosphorus ve Kayakent İnsaat yetkililieri,
2. Etap 3+1 kuzeybatı cephelerin giyinme odaları küçülmesiyle ile ilgili mağduriyetin nasıl giderileceği husunusunda sizlerden açıklama bekliyoruz. Lütfen

Misafir b51

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:10

2.Etap kuzey cephe dairelerindeki giyinme odası yerine konsepte uygun bir dolap yapilmalı. O giyinme odaları olmaz. Bunun için konuşulmalı firma yetkilileriyle.

Misafir 7bb

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:15

Küçülen giyinme odaların mağduriyetin kesinlikle giderilmeli, yetkililerden açıklama yapılmalı

Misafir 99c

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:26

Audio 10 inch Bus Plus dediğiniz modelin; telefondan da yönetilebilen akıllı ev sistemi olan model olduğuna eminmiyiz. firmanın sitesinde 10'' değil 7'' akıllı ev sistemi var bus plus model de görüntülü diafon sistemi. kurulacak bu akllı ev sistemi neleri kontrol edecek elektrik su doğal gaz ? senaryo kontrolü vs gibi özellikleri olacak mı

Misafir 816

1 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 01:39

Hangi mağazalar açılacak?

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet