Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 537
Mühendis 000
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 00:17

Ogrenciyim ve sürekli seyahat ederim pamukkale üzerine firma tanımam. Güleryüz samimiyet sıcaklık ve bazı araclarin içindeki turuncu renk çok güzel. Ayrıca araclaridaçok iyi diye firmalara nazaran daha az rötar yapıyor. Ama fiyat olarak aynı şeyi soyliyemicem kontur ve diğer küçük firmalarla arasında yüzde 20 ile 25 fark var bence konfor da önemli ama ücret daha önemli

eren pamuk
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:09

Pamukkalenin sosyal medya üzerinden gerçektende iyi çalışmaları var ve gerçekten diğer firmalardan kendini üstün kılıyor onlardan birine örnek:

özerizmir
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:47
En Pahalı Otobüs Firması

Türkiyenin en pahalı otobüs firması hangisi diye sorsalar
cevapım Pamukkale Turizm
çünkü bilet fiyatları diğer firmalardan pahalı
ama şunu da ekleyim
Pamukkale Turizm pahalı olmasına rağmen Türkiyenin en güvenilir firması

rıfat34
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:12

Alıntı:
Türkiyenin en pahalı otobüs firması hangisi diye sorsalar 
cevapım Pamukkale Turizm 
çünkü bilet fiyatları diğer firmalardan pahalı 
ama şunu da ekleyim 
Pamukkale Turizm pahalı olmasına rağmen Türkiyenin en güvenilir firması

Metro'ya göre güvenilir, evet. Ancak 3 TL yi geçmeyecek iki tane fazladan ikram için pahalı olması oldukça abes. Pamukkale sıradan bir firma. Alibeyköy'ü bırakmadan önce kullanıyordum ancak öylesine biniyordum güzel diye değil. Çoğu forumlarda gereksiz bir övme söz konusu hiç binmeyen de birşey sanacak bu kadar abartmayın. Bir çok yerel firma Pamukkale'den çok daha iyi hepinizin bileceği en basit örnek: Sakarya Vib.

GkhanTR
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:13

Güvenilir olması en büyük kıstas zaten bana göre. Metro isterse bedava olsun, yakınının başına o otobüste herşeyin gelme ihtimali var. O yüzden fiyat farkı çokta sıkıntı değil. Insanlar çocuklarını, eşlerini, akrabalarını yollarken güvenilir olmasına dikkat ettiği için zaten Pamukkale bu kadar seviliyor.

Efe_Marma
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:23

Alıntı:
Kocaeli'liler neden Pamukkale'nin gelişine rağmen hâla efe tur'u tercih etmeye devam ediyor? Neden yolcu sayısı eşit değil?

Akıllı olanlar Pamukkaleye geçti bile

Etrkma
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:48

Polemik çıkarmak niyetinde değilim ama en güvenli olduğunu neye göre EN konumuna getirdiniz merak ettim, kabul ediyorum tabiki içlerindeki kazaya davetiye çıkaran çürük elmaları saymıyorum olabilir ama, firma normalde dolmuş şöförü olan src yi alır almaz gelen herkese altına hemen otobüs emanet eden bir firma olduğunu biliyoruz sektör kıdemlilerimiz de biliyordur belki burada olmasa da kendi içlerindeki sohbetlerinde söylerler. Büyümek adına bu adımları atabilen bir yönetimi olan firma nasıl en güvenilir alıyor o da ilginç.
NOT: Başta Denizli bölgesi araçlarını ve kaptanlarını, işinin hakkını veren kaptanları tenzil ederim.

eren pamuk
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:17

Alıntı:
Polemik çıkarmak niyetinde değilim ama en güvenli olduğunu neye göre EN konumuna getirdiniz merak ettim, kabul ediyorum tabiki içlerindeki kazaya davetiye çıkaran çürük elmaları saymıyorum olabilir ama, firma normalde dolmuş şöförü olan src yi alır almaz gelen herkese altına hemen otobüs emanet eden bir firma olduğunu biliyoruz sektör kıdemlilerimiz de biliyordur belki burada olmasa da kendi içlerindeki sohbetlerinde söylerler. Büyümek adına bu adımları atabilen bir yönetimi olan firma nasıl en güvenilir alıyor o da ilginç.
NOT: Başta Denizli bölgesi araçlarını ve kaptanlarını, işinin hakkını veren kaptanları tenzil ederim.

En güvenilir derken ki kastı bence araç içi temizlik,bakımı,araç içi personeli,yolcusu,aracın bakımının zamanında yapılması,kış lastiği kullanımıdır.İlla şöförle ilgili olacak diye bir kaide yok ama bu zamana kadar konuştuğum tüm Pamukkale şöförlerinin geneli diğer firmalarda çalışmıştır hatta içlerinde kendi aracı satıp Pamukkale turizme şöför olanıda vardır.Tabii içlerinde yeni şöförlerde vardır fakat geneli eskidir özellikle şahısçılarının şöförleri (bkz. 10-20 Bluesky rumuzlu abimizin aracında çalışan iki kaptanında 25-30 yıl yol tecrübesi olması.).Ben daha önce Efe turlada seyahat ettim Kamil Koçlada seyahat ettim fakat gerçekten ne yalan söyleyim gerçekten Pamukkalenin Teknobüsleri kadar bakımlı ve temiz araçlar görmedim hele o Travego specialler.Pamukyollar sıraları yüzünden biraz daha temizlik bakımından ortadır fakat onlarda güzeldir.Özellikle Ankaralı şahısçıların araçları gerçekten çok temizdir.

Mühendis 000
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:15

Ayrıca kamilkoc ta yakinlarimin başına gelmiş olan valizlerin kaybolması yada valiz lerin zarar gormesi böyle bir durumda göreceğiniz muamele çıldırtıcı düzeyde.

Emir GÖKER
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 08:20

Pamukkale turizm Antalya'da otomobille çarpışmış maalesef otomobildeki 1 kişi ölmüş. 2 de yaralı var. Geçmiş olsun.

Haberin linki;
https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web ...vfFRIv2rGU

sayfa 537
ANA SAYFA -> ULAŞIM