Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 362
Misafir 315

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:14

şikayet edilecek başka site var mı? şikayet.com yazmış bir arkadaşım yazdım gönderdim.

bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Sam55

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:56

Alıntı:
Bence sadece binanın elektrik gideri ve ekstra cüzi bir miktar toplanmalı, temizlik için ayrıca para toplanmamalı, her katta 3 daire var herkes kendi katını 2 haftada bir temizlese yeter, 1 kattaki kişiye 6 haftada bir sıra gelir, yani çok rahat yaşamaya gerek yok çoğu işi kendimiz görmeliyiz, ayrıca Samsun sıcak yer haybeye bol bol yakmalarına da gerek yok, bence sürekli giderleri minimuma indirmek için herşeyi yapmalıyız, yoksa ömür boyu borçlu gibi hissetmek insanı yorar.

Alay ediyorsun herhalde?

Misafir ebe

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:09

Evlere gectikte satmasi kaldi bir seylerden kismak kaldi vesaire vesaire dalgami geciyonuz arkadaslar evlere geçmeden evleri satmak sukadar eder bunu yapalim sunu yapalim gibi seyler konusmayalim evlerin ilerlemesi calisma varmi varsa resim paylaşarak burdaki ev sahiplerini bilgilendirelim onun disinda bis bis muhabbet yapmayalim eminim icimizde boylere seylere gulen insan coktur

Misafir 0d9

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:28

Herkes kendisi temizlerinmiş,bu evleri kafaya takmaktan fıtık olsun,vertigo olsun.yemegimi zor yaPiyorum..bir de sırayla kapı onu temizleyecekmişim...cok biliyorsunuz beyefendi siz

Misafir cbf

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:37

herseyi bir kuralı bir katli ev degilki herkes kendi yikasin silsin koskoca binalar yapmayin etmeyin binalara her ay aidat odeyecez aidat parasinda hersey icin veriyoz onuda site yoneticisi dusunsun

Can5502
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:05

yapmayın arkadaşlar 3 - 4 katlı bir bina değilki herkes kendi katını yıkasın hem herkes bir değil çalışanı var kimse gidipte merdicen yıkamaz kendi tarafınızdan düşünmeyin koskoca apartman kaç daire var uyum olmaz öyle hem önce bir bitsinde orasını düşünürsünüz.

Misafir f0f

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:00

İmza atığınız sözleşmeden ötürü dikkate alınırmı etkili olur mu bilmem ama sesini duyurmak isteyen ve site soran arkadaşlar illede bi yerlere yazcam diyorsan facebokta toki kurumsal sayfasında değerlendirme kısmında Puanlama yapıp sıkıntılarını oraya yazabilirsin, bimer’e cimer’e yazabilirsin.etik olarak ne kadar haklı olsanızda sözleşme nedeniyle hukuki bir hak kaybı sözkonusu olmadığından sonuç alamayacağınızda ortada. şikyetvar a da yazsanız bimerede yazsanız cimerede yazsanız teslim tarihine pozitif bir etkisi olmayacağını düşünüyorum heryerden alcağınız cevap “sözleşmede teslim tarihi eylül 2018”. En fazla hak aradım der içinizi rahatlatırsın ama sonuç olmadıkdan sonra içini rahtlatsan ne fayda

kenandere
9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 09:53

aidatlar ne kadar olur bilen varmı

Misafir 003

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:13

Tas catlasin 100 lira kira vermektense iyidir

Misafir 8b8

9 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:19

3 4 katlı apartmanları bile merdivenci temizliyo koca siteyi kendimiz temizliycez böyle düşüncede ki insanlarla oturacağız valla işimiz çok zor

sayfa 362
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET