Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas-Yeni Belediye Hizmet Binası
« önceki   123 ... 383940

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 40
legend5895
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:58

Alıntı:
Stadyum ve çevresindeki çamur deryasını asfaltlama işini 1 sene sonra İl Özel İdaresinin yaptığı bir şehirde Belediyeden bir şeyler beklemek hayal olur. Bu ayıpta yeter .

belediyeye ve özel idareye her yıl harcamaları için ödenek verirler ve yıl sonunda harcanmayan yani artan parayı devlet yeniden ellerinden alır belediye bu sene maliyeti çok büyük sayılabilecek yatırımlar yapıtı. İl özel idaresininde elinde para kaldıysa onların ödeneklerinden yapılmasını istemiş olabilir sonuçta hizmeti kimin yaptığından çok yapılıp yapılmadığı önemli.

Misafir a4a

7 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 08:22

Şimdi son olarak hangi proje yapılacak ? Ve aksu etabı da projeyle paralel başlayacak mı? Dahi RTE bulvarı ? Aydın' latınız 😂😊

Misafir 031

4 ay önce - Pts 11 Hzr 2018, 18:19

Geçen sene çok iyi hatırlıyorum, yeni belediye binasına bu sene başlayacaktık ama caddelerimiz yenilensin diye 2018 e erteledik dedi başkan. Şimdi 2019 yılında başlıyoruz demiş.

Geçen sene yazın meydanın dış cephe düzenlemesine başlayacağız demişti, bu sene 2019 da yapılacak deniyor.

Geçen sene kaleye ilk kazmayı vuracağız ilk etaba başlayacağız ve;
Kızılırmak seneye başlıyor da denildi ?

Bunlar da ertelenmiş gibi duruyor niye çünkü hiçbir paylaşım yapılmıyor bu konularda

turan58

4 ay önce - Pts 11 Hzr 2018, 18:36

Misafir 031 in yazdıklarının hepside doğru yanlış olan neki adama eksi puan veriyorsunuz belediye ile bir yakınlık baginizmi var yoksa misafir in yazdiklarindan daha fazladir soz verilipte yapilmayanlar eger sen soz veripte yapmadin ise millet balık hafızalı deil bunlari bunlari soz verdin niye yapmadin diye sorar simdi önümüzdeki secimlerde ne soz verecekler merak ediyorum simdi kesin banada eksi verirsiniz verin hiç umrumda deil ben bildiğim dogrulardan hiç bir zaman şaşmam.

Misafir cad

2 ay önce - Prş 26 Tem 2018, 16:06

Son durum nedir?

sayfa 40
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 383940
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler