Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türkiye'nin en iyi taraftar grubu kim?
« önceki   123 ... 798081   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 80

Türkiye 'nin en iyi taraftar grubu kim?
Çarşı 30.3%  30.3%  [368]
Ultraslan 19.3%  19.3%  [234]
Gençfenerbahçeliler 11.6%  11.6%  [141]
Teksas 9.1%  9.1%  [111]
Diğerleri 7.7%  7.7%  [93]
Tatangalar 2.4%  2.4%  [29]
Gecekondu 2.9%  2.9%  [35]
Hiçbiri 11.4%  11.4%  [138]
Es-Es 5.4%  5.4%  [65]
Toplam Oy : 1214

Recep ALKAN
4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 09:42

Alıntı:
Buna hangi açıdan baktığınız çok önemli.
Vefa mı ?
Sayı mı ?
Tribün mü ?
Mevzu mu ?
Duruş mu ?

Hangi açıdan bakıyorsunuz. Çünkü her grubun farklı özellikleri mevcut.
Ama birçoğunu içinde barındaranları say deseler,
Gecekondu, Yalı, KSK Çarşı, Tatangalar diye başlarım listeye.

5 ay önce bunu yazmışım.
Hala aynı fikirdeyim.
Neye göre baktığınız çok önemli.

Ama camiasının elle tutulur, gözle görülür bir başarısı olmamasına rağmen yıllardır takımını yanlız bırakmamış, hatta düşen takımını yeniden ayağa kaldırmış Anadolu grupları her daim önceliğimdir.

Yukarıda ki yazdığım gruplara ek olarak Hodri Meydan'ı da ekleyebiliriz.

Misafir cb8

4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 09:49

Önce biz vardık ESKİŞEHİR

nkrlpnt
4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 09:52

Eski stadyumda Çarşı çok iyiydi ama yeni stadyumda o beklenen olmadı.Yeni stadyumla bjk nin taraftar profili değişti ve değişmeye devam ediyor hala eskiden daha çok bağıran beste bazında sürekli yenilikler yapan bir Çarşı vardı yeni stadyumla birlikte özellikle bu olay çok azaldı daha çok ıslıklayan taraftar profilne döndüler.

Aynı şekilde Teksas yeni stadyumda bekleneni veremedi akustik olarak galiba sorun olsa gerek 12.500 kişilik kale arkası bağırıyor ama o ses istediğimiz düzeyde değil maalesef.

Yeni stadyumlarla her takımın profili değişiyor ve eski stadyumlarla kıyaslandığında öyle çok öne giden bu sezon hariç bence bir Konyaspor var.

Şu anki duruma göre stadyumlara göre deplasmanlara göre değerlendirirsek bu sene ligin en iyisi Göztepe'dir.

Trabzonspor taraftarına da değinmek lazım kardeş takımımız olarak görüyorum ben.Stadyumda ses geliyor her saniye ama net bir ses yok beste bazında çok fazla grup var buda sağlam tribün yapılmasını engelliyor bütün gruplar veya çoğu geçenlerde birleşecek dediler ama sonuç çıkmadı.Trabzonspor taraftar grupları tek bir tribünde hepsi olsa 500-1000 kişiden ziyade 4-5 binlik şekilde tribün yapılsa çok farklı olabilir.

Ligde olmayan ama her sene deplasman dersi veren ADS unutulmamalıdır.Ligde olsalar Göztepe taraftarı kadar ses getireceklerdir.Kocaeli Sakarya buralarında tribün kültürü sağlamdır ama hak ettikleri yerlerde değiller.Umarım bir gün lige dönerler.

ceyhanlı umut
4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 10:00

şimşekler grubu adanademirspor

Recep ALKAN
4 ay önce - Çrş 06 Arl 2017, 10:02

Alıntı:
Trabzonspor taraftarına da değinmek lazım kardeş takımımız olarak görüyorum ben.Stadyumda ses geliyor her saniye ama net bir ses yok beste bazında çok fazla grup var buda sağlam tribün yapılmasını engelliyor bütün gruplar veya çoğu geçenlerde birleşecek dediler ama sonuç çıkmadı.Trabzonspor taraftar grupları tek bir tribünde hepsi olsa 500-1000 kişiden ziyade 4-5 binlik şekilde tribün yapılsa çok farklı olabilir.

Bizim en büyük sorunumuz bu.
Kimse kimsenin egemenliği altına girmiyor.
Herkes ağa, herkes reis. Kafasına esen 3 kişi ile grup kuruyor.
Deplasmanda, içerde olduğumuzdan çok daha etkin bir yapımız var.
Yıllarca tüm kabahati stadyuma bulmuştuk, yok üstü açık, yok ses dağılıyor bilmem ne diye.
Ama bu yıl içerde oynadığımız Galatasaray maçı hariç, adam gibi bir tribün 1.5 yıldır yapamadık.
Yapacağımızı da sanmıyorum.

Ayrıca,

Büyük takımların taraftarları, ellerinde ki imkana rağmen bence yeterli değildir.
Özellikle Trabzonspor ve Fenerbahçe tribünleri üretkenlik bakımından sıfıra yakın.
Beste konusunda Çarşı, kareografi olarak Ultraaslan bir numara.

Bakıldığında Anadolu tribünlerinin birçoğu daha etkin, daha tutkun bir yapıdalar.
Kümeler arasında gidip gelmelerine rağmen, büyük düşüşler yaşamalarına rağmen hiç bırakmadılar, bırakmayacaklarda.

Göztepe'nin en sıkıntılı dönemlerde (açılım süreci) doğuaya otobüs kaldırıp gittiğini bilirim.

Hodri Meydan'ın körfezbirlikspor'u istemeyip, Amatöre kadar düşen Kocaelispor'un peşinden devam etmesi,

Karşıyaka, Altay gibi camialarının taraftarlarının 2. ligde bugün verdiği mücadele,

Keza tatangalar, Şimşekler

Var oluşları, mücadeleleri ile gerçek tribüncünün takdirini kazanmış gruplardır...

Misafir 1a7

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:54

bir sıralama yapılacaksa bu Anadolu'dan başlanmalıdır. Gerek tribün şovu,gerekse çekilen onca cefaya rağmen takımının peşinden bıkmadan usanmadan koşmaları Anadolu tribünlerini özel kılar.Her yıl farklı bir örneğini görüyoruz İstanbul takımları üst üste 2-3 maç kaybetsin stadyum boşalıyor,kombineler yakılıyor.Ama alt lige düşen bir çok Anadolu taraftarının gösterdiği vefa örneğini görüyoruz.

ben ESES diyorum

zucchero
2 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 18:04

İlk devrede Süper Lig, TFF 1.LİG ve 2. Lig ayırt etmeden maça gittim ve birçok tezahürata şahitlik ettim. Bu videoda da o tezahüratlardan en güzel 10 tanesini seçtim. Videonun tamamını izlemek için linke tıklamayı ve kanala abone olmayı unutmayın 👉

Misafir 07c

2 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 18:06

Çarşıdır diyorum

Misafir 362

2 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 19:04

-1453 Başakşehirliler.

Nerede çokluk orada boşluk düstüru ile, kendileri az ama kendileri öz.

berkay murat
2 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 19:17

Beşiktaş taraftarıdır. Net.

sayfa 80
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 798081   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET