Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
alim80
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:21

Alıntı:
Soylu okul önlerinde uyuşturucu satan şahıslar için, "bir uyuşturucu satıcısını gördüğümüz zaman beni ne kadar kınarlarsa kınasınlar, ne kadar eleştirirlerse eleştirsinler o uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir. Suçunu bana atsın" dedi.

Yahu bunu ben söylerim, vatandaş söyler ama bir yetkili söyleyemez.

Bir bakan böyle bir cümle nasıl kurabilir. Şaka gibi. Süleyman Soylu kabinede sevdiğim ve başarılı bulduğum bir kaç bakandan biridir. Ama bu lafı hiç olmadı.

Bu lafı ettiğin yerde devlet kalmaz, devlet olmaz.

sercan arpacı
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:22

Geçen günde üstünlerin hukuku değil,hukukun üstünlüğünü savunuyorum demişti ancak,sen hukuk dışı davran,suçu bana at,ben zaten üstünüm bana birşey olmaz demeye getiriyor.Bu lafı söyleyip,çevresinde eşinin dostunun yüzüne nasıl bakıyor,hayret.

cemal Reşit
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:25

Şahısın uyuşturucu satıcısı olduğu nasıl garanti edilebilir. Mahkemeleri kaldıralım o zaman polis devleti olsun.
Tipini beğenmediğin adamı al içeri yamult o zaman.

MeteHan!
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:28

Gaza gelmiş bakan ama kendini tutacaksın, yok öyle kabadayılık
Kato'ya çıka çıka, dağ hukukunu benimsemiş olabilir

Bazı makam, mevki sahibi kişilerin kelimelerini çok dikkatli seçmesi lazım. Hukukun dışına çıkan eylem ve söylemlerden uzak durmalılar aksi takdirde kendi davalarına büyük zarar verirler

UğurÖz

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:31

Suçluların gözünü korkutmak için ve ne kadar kararlı olduklarını göstermek için böyle ifade kullanmış olabilir.

Uyuşturucu satıcıları " iciciyim " diyerek siyriliyorlar mahkemede. Bu konuşma onların aklını başına getirir belki.

mustafa 1903
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:39

Bakanın bu sözlerini doğru bulmuyorum.

Terörle mücadele konusunda takdir ederim ancak burası hukuk devleti değil mi? Kabadayı gibi konuşması yanlıştır.

Korkutmak ve tehdit onun görevi değildir.

buğra osman
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:53

Uyuşturucu satıcıları sadece ayaklarının değil kafalarınında kırılması gerekli hayvanlar aslında.
Ama söylenildiği gibi tehlikeli bir ifade olmuş.
Hukuk dışına çıkmanın ilerleyen süreçte cok olumsuz neticeleri olur ve bakan bile "iyi niyetle" söylemiş olduğu sözlerden dolayı pişmanlık duyabilir.

erkan_gs_mk

1 ay önce - Pts 26 Şub 2018, 05:34

Helallik istemiş, geri çekilmek de erdemdir demiş
Bakanımız Süleyman Soylu.

Bir görev değişikliği ya da görevden alınma falan mı var anlayamadım. Yani durduk yere böyle bir açıklama yapmış olamaz herhalde.

bahadır 0302

1 ay önce - Sal 27 Şub 2018, 08:33

bahadır 0302

2 hafta önce - Çrş 04 Nis 2018, 08:56

Elbet bir gün tarih Süleyman Soylu'nun sayesinde dağların bakan gördüğünü yazacaktır..

Yazmasa da, dağlar şahittir!

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET