Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Sirkeci - Yedikule banliyö hattı
« önceki   123 ... 32333435   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Ahmed Bayezid
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 15:50

Yav bas git işine meşgul etme başlığı.

Misafir d1e

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 15:54

ŞİMDİ ALIYORUM ELİME ALET ÇANTASINI VE GİDİYORUM RAYLARI SÖKÜP HATTI YENİLEMEYE 1 HAFTA SONRA HATTINIZI AÇACAĞIM BANA GÜVENEBİLİRSİNİZ.

Teo72
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 19:26

Aslında yapılması gereken cr3 ün zeytinburnundan sonra yeraltından kıvrım yaparak kmpaşa ve cerrahpaşa nın altından geçerek buralara istasyon inşa edilmesiydi. Ama hem bu yapılmadı hem de banliyo hattı devreye alınmayıp bölge halkı mağdur edildi.

Şükrü Güllüoğlu
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:54

Teo:

Söylediğin güzergâh üzeirnden mi Üsküdar'a bağlanmalıydı? Yoksa boğazı geçmeyecek ve Sirkeci'de sonlanacak bir uzatmadan mı bahsediyorsun?

ugurhasgul
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:49

O değil bunlar Allah korusun marmaray tamamlandığında komple söküp kaldırmasınlar burayı

Şükrü Güllüoğlu
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:58

Alıntı:
O değil bunlar Allah korusun marmaray tamamlandığında komple söküp kaldırmasınlar burayı

Bakan bu hattın kullanılacağını açıkladı. Şehirler arası trenlerin gelmesi kesin gibi. Büyük ölçüde merak konusu olan burada eskisi gibi banliyö trenlerinin işleyip işlemeyeceği.

mafakyanc

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:09

silinsin ltf.

En son mafakyanc tarafından Çrş 03 Oca 2018, 14:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mafakyanc

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:13

Vakit ayırıp da Sirkeci Garı'na gidip oradakilere yeni sorular soramadım; haftaya inşallah!

Marmaray tamamlandığında bu hattın ortadan kaldırılması en azından ilk zamanlarda (3-5 yıl gibi...) pek olası değil, zira Marmaray setlerinin bakım merkezi de Sirkeci'ye taşınmış. Ha tabi ki bu ülkede olmaz, olmaz ve pekçok şey de yaz-boz tahtasında!... Bakım Merkezi'nin daha geniş alana sahip Haydarpaşa'ya taşınması söz konusu olabilir. Malum, iktidarın aslında hem Haydarpaşa hem de Sirkeci garlarında tamamen değişik projeler için "gözü var"!...

Bakalım bu işin sonu neye varacak?

Teo72
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:51

Alıntı:
Teo:

Söylediğin güzergâh üzeirnden mi Üsküdar'a bağlanmalıydı? Yoksa boğazı geçmeyecek ve Sirkeci'de sonlanacak bir uzatmadan mı bahsediyorsun?

İstasyonun adını yanlış yazmışım, cr3 ün güzergahı kazlıçeşmeden sonra yukarı yedikuleye doğru dönmeli ve bahsettiğim noktalardan geçip üsküdara bağlanmalıydı. O bölgede çok yoğun bir nüfus ve insan hareketi var bölgedeki trafik günün her saati iptal vaziyette.

ugurhasgul
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:40

Mafakyanc bey bende tam dediğinizi kast etmiştim,giderler başka yere taşırlar ve bu hattı komple iptal edebilirler, olurmu olur,hiç ümidim yok bu hatla ilgili,işte şuanda mecburiyetten belkide ortadan kaldıramıyorlardır Sirkeciye gidip geliyorlar diye

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 32333435   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM