Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1475
SeTu54
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:29

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=159377 ...mp;start=0

Çiftlik bank konulu başlıkta son sayfalardaki yorumlar tartışma boyutlarına geldi..7 8 aydır sistemde bulunan biri olarak hiç zararını gormedigim ve mağdur olmadığım için olumlu düşüncelerimi dile getiriyorum..olumlu düşünceler yazdığım için bazı uyeler tarafımdan cephe alındım.

sistem hakkında denetim ve soruşturmalar devam ediyor sonuç olarak suan için devlet bir yasak koymamıs ve sistem işliyor..

Devlet gözetiminde sistem hala devam ederken dolandırıcı demek nekadar doğru madem dolandırıcı ise ve olumlu düşüncelerimi yazmam sorun ise başlığın kapatılmasını rica ediyorum..olumlu düşüncelerimi yazmam da sakınca yoksa başlık altında bilgilendirme amaçlı yorum yapabilirseniz sevinirim

UğurÖz
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:21

Birden fazla fotoğrafı aynı anda yükleme özelliği var ama tam çalışmıyor.

3 tane tuğralı veya tuğrasız fotoğraf seçiyorum boş ekrana geri dönüyor ekran.

Bunu biraz iyilestirebilsek daha rahat fotoğraf yükleriz.

alper23

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:24

Fotoğrafların boyutu 6 mb dan büyük olduğu için yüklenemiyor olabilir.

Burç

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:29

Alıntı:
3 tane tuğralı veya tuğrasız fotoğraf seçiyorum boş ekrana geri dönüyor ekran.

5 tane fotoğraf bile yüklenebiliyor.
Sanırım senin kullandığın tarayıcıda bir problem var. Başka bir tarayıcı ile dene istersen.

sfzb67 serkan

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 13:40

Kullanıcı adı değişikliği için Teşekkürler ederim...

SeTu54
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:54

Benim mesajım dikkate alınmadı hala daha

cCcenk38
Abdullah4434
6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 14:02

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=158481

Şu başlıktaki 'Hakında' kısmı "Hakkında", 'Bilğimiz' kısmı da "Bilgimiz" olacak şekilde düzeltilmeli.

kenan_okuyucu

6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 17:18

Alıntı:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=158481
Alıntı:
Şu başlıktaki 'Hakında' kısmı "Hakkında", 'Bilğimiz' kısmı da "Bilgimiz" olacak şekilde düzeltilmeli.
Sadece bunlar mı Abdullah bey? Başlığın neresinden tutsan elinde kalıyor. Başlık şu:

CENNET Hayatı Hakında Ne Kadar Bilğimiz Var.?CENNET Hayatını Kazanmak İçin Ne Yapıyoruz.?

a) Destan gibi başlık olmaz. Kısa, öz, çarpıcı olmalı. Örneğin, "Cennet Hayatı" gibi.

b) "Cennet" kelimesini büyük yazmak gereksiz. "Cennet sözcüğü çok önemli ama..." diye düşünüyorsanız sitede binlerce başlığın içine binlerce büyük yazılması gereken sözcük bulursunuz.

c) Soru cümlelerine soru işareti konulur. Konulur ama önce nokta, sonra soru işareti konulmaz. Sadece soru işareti yeter.

d) Nokta, virgül, soru işareti, ünlem vb. gibi noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakılır. Cümleye bu boşluktan sonra devam edilir.

e) Bu başlığı açan üyemizin dînî konularda açtığı tüm başlıklarda bu türden yazım hataları mevcut. Bilmeyebilir, öğrenmek istemeyebilir.

Denetçilerin bu tür yazım hatalarını düzeltmeleri sitenin saygınlığını arttıracaktır.

Bu konunun yeri bu başlık değil. Konuyla ilgili başlık var. Abdullah bey buraya yazınca devam edeyim diye düşündüm.

İyi akşamlar.

Emir GÖKER

6 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 16:25

Bazı üyelerin profilinde bu logo mevcut. Acaba bu ne demek?

sayfa 1475
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET