Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TOKİ'den Bursa'ya özel sanayi sitesi
« önceki   123 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
UfukRaifoğlu
1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:09

Proje rahatlatacak ta projenin nerede olduğundan haberiniz var mı?Besyoldaki adam Besyolu bırakıp taa dağın tepesindeki yere gider mi? Ya da müşteri Gider mi? Otosansit veya Küçük sanayi sitesi dururken.Beşyoldaki esnaf buraya ancak kanun zoruyla ile gelir başka türlü kimse gelmez.

Misafir 8af

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:47

Besyoldaki esnaf projenin sadece bir kısmı, dokumacılar karoserciler , brode ciler matbaacilar ve bunun gibi şehir içinde kalmış üretim yerine ihtiyaç duyan sanayici esnaf için mesafe problem olucaktir. Proje barakfaki sanayinin bursaya uzaklığı ile eşit mesafededir.

UfukRaifoğlu
1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:50

Konfeksiyoncu gibi üreticiler gelirse tamam.Onun dışında otomotiv sektörü için ters bir yerde.

ckspamukcu
1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:53

Dokumacılar ve brode ciler için biçilmiş kaftan , otomotiv içinde otoban bağlantısı ile sorunlar cozulebilir

Misafir 3fe

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:17

Arif Tak in aciklamalari vardi tasinmayanin elektrigini kestirecez diye, yildirim icin mesela duacinari anadaolu vatan tam sehrin icinde kalmis bolgeler, dokumayi gectim bolgede cevreye koku salan isletmeler var, adam sokak arasinda poset uretiyor les gibi kokuyor, aslinda yasak ama denetimsizlik hakim, bolge kacak ruhsatsiz faaliyet gosteren isyeri dolu, haberlerde duyuyoruz kazanlar patliyor en son istanbul tuzlada millet zehirleniyordu, benzer seyler saydigim yerlerde olursa sasirmam, mesafeler bahane olmamali.

ckspamukcu
1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:10

Kesinlikle mesafeler bahane olmamalı, sağlıklı bir üretim için besob sanayi sitesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir. İvedilikle bitirilmelidir...

Misafir b25

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:07

evet sayın pamukçu kardeş aynen katılyorum alternatif yollarla ulaşım rahatlatılabilir hem artık dünya küçüldü mesafelerin çok önemi yok bence

ckspamukcu
1 hafta önce - Sal 09 Oca 2018, 17:06

Evet arkadaşlar, besob yetkililerinin söylediğine gore üst yapı ihalesi şubat sonu yada mart basında olucakmış.1000 adet dükkan için, hayırlı olsun simdiden😊

Misafir 6c2

1 hafta önce - Sal 09 Oca 2018, 17:16

Bu sefer kesin mi acaba Ocak'ta olmayacamıydı bu ihale

Misafir 01c

1 hafta önce - Sal 09 Oca 2018, 17:47

Şubat mart derken yilin yarisi gitti arif tak in verdigi hicbir tarihte tutmuyor.

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet