Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de olması gereken mağazalar?
« önceki   123 ... 145146147148149150   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 146
Jamemre
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:54

Serkan kardesim, haklisin ulke ortalamasinin ustundeyiz. Ama cumhuriyetin ilk kurulusundan bu yana ilk 10 da yillarca yer aldiktan sonra 20-30. siralara dusmemiz ( idefixin bir listesi var,birkac tane daha listeden baktim fakat net siralama afaki olsada uc asagi bes yukari dogrudur) beni derinden uzuyor... Antalya ve Ege kiyilarinin altina dusmek beni uzdu. Belki sehre sonradan gelenlerin negatif etkisi vardir ama biz onlara uyacagimiza onlar bizim seviyemize ciksinlar isterim

serkan33

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 19:09

Skechers Türkiye’deki 29.mağazasını şehrimize açmış, Forum Avm açık alan üst katta

(+)

(+)

muratdoktor

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 19:19

Skechers yeni mi açıldı .Şaşırdım gerçekten Antalya'da 3 mağazası var .Sanırım Türkiye'de en doğudaki mağazası Mersin olacak...

serkan33

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 19:31

Ben Adana'da vardır diye düşünmüştüm ama yokmuş, şimdilik en doğudaki mağazası Mersin'de evet. Ama Adana'ya 01 Burda Avm yapılıyor, herhalde oraya açarlar, böylece en doğudaki mağazaları orası olur. Daha da doğu tarafa giderler mi bilemem. Zaten Türkiye'de İstanbul-Kocaeli-Bursa-Eskişehir-İzmir-Ankara-Antalya ve Mersin olmak üzere 8 şehirde varlar.

muratdoktor

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 19:46

Avrupa'nın LCW'si H&M mağazaları artık birçok şehirde var .Mersinde olmaması ilginç değil mi?

serkan33

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 20:38

Alıntı:
Avrupa'nın LCW'si H&M mağazaları artık birçok şehirde var .Mersinde olmaması ilginç değil mi?

Kendi dertlerine yansınlar, yaptıkları tam bir saçmalık onların zaten Bu şehire Armani gelmiş, Inditex grubu gelmiş, Tommy Hilfiger, Skechers, New Balance, Paul Shark vs. kendisini katlayıp çarpacak bir sürü mark gelmiş ama beyefendiler güya uygun büyüklükte mağaza bulamadıkları için açamıyorlarmış mağaza
Sivas-Tokat-Çorum-Edremit-Bolu-Antakya-K.Maraş-Afyonkarahisar vs. bir ton yere açıp Mersin'i pas geçiyorsan zaten seni pek ciddiye almamak lazım gerekir bence...

Oğulhan

2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 23:58

Alıntı:
Kendi dertlerine yansınlar, yaptıkları tam bir saçmalık onların zaten Bu şehire Armani gelmiş, Inditex grubu gelmiş, Lacoste, Tommy Hilfiger, Skechers, New Balance, Paul Shark vs. kendisini katlayıp çarpacak bir sürü mark gelmiş ama beyefendiler güya uygun büyüklükte mağaza bulamadıkları için açamıyorlarmış mağaza
Sivas-Tokat-Çorum-Edremit-Bolu-Antakya-K.Maraş-Afyonkarahisar vs. bir ton yere açıp Mersin'i pas geçiyorsan zaten seni pek ciddiye almamak lazım gerekir bence...

O saydığın şehirlerde hep yeni alışveriş merkezlerine açıldı ama. Mersin’deki avmler H&M Türkiye’ye giriş yapmadan önce açılmıştı hep. Marina’ya zaten Koton bile düşük kalırken H&M uymaz.

Burhanettin Kocamaz izin verseydi de Metro Marketin yanına yapılacak Meydan avm’de yer alsaydı H&M.

Kaldı ki ortalama Boyner YKM kadar büyüklükte mağaza lazım. Öyle Forum’da kapanan 20 metrekare dükkana da açamaz yani. Büyük Mağaza bulamıyorlar bu bir gerçek.

Türkiye’de böyle uluslararası markalar cadde mağazası açma taraftarı da değil franchise olmadıkları için. Franchise olsa açardı Tommy, Armani Guess vs nasıl şehirlerde caddelere açıyorsa... Ama H&M Franchise olarak da gelmedi...

Emir ERTEN

2 hafta önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:27

Boşverin H&M'yi. İsterlerse açarlar. Kendileri bilir. Demek potansiyeli göremiyorlar. Bunu büyük vizyonsuzluk olarak mağaza camiasında çalışanlara örnek göstermeli yöneticiler.

Zaten bana göre asıl önemli olan kendi markanı yaratabilmek. Örneğin Kahramanmaraş: mado.

Misafir 270

2 hafta önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:37

Potansiyeli görmemekle alakası yok h&m mağaza bulamıyor hangi avmde 2000-3000 metre kare boş mağazalık alan var gösterin açsınlar?

Esas vizyonsuzluk avm yatırımına engel olan belediye başkanındadır.

Oğulhan

2 hafta önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:51

Ne yapacaksın misafir kardeş, belediye başkanı avm yatırımı istemiyor caddeler gelişsin falan diye herhalde.

Belediye başkanının bu politikası sayesinde Mersin caddeleri çok gelişti. Her gün avm yerine GMK’ya Adnan Menderes’e Burberry’ler Versace’ler şube açıyor(!)

sayfa 146
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 145146147148149150   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET