Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çiftlik Bank: Oyun Oynayarak Para Kazanma dolandırıcılığı
« önceki   123 ... 232425 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
emrecirik
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:41

Yıllar yıllar önceydi...

Yahu bunların ortak özelliği kilolu olmaları galiba. Bu arkadaşta baya efsane olmuştu. Meşhur doğumgunü dansı ve ceket Hatırlayanlar beğenebilir. )

Setutu sen beğenme

Ne zaman bir ponzi organizasyonuyla karşılaşsam aklıma Bernard Madoff gelir. Adam oynayacaksan büyük oyna ve büyük dolandır prensibi ile hareket etmiş. Nasdaq borsasının yönetim kurulu başkanlığını dahi yapmıştır. Neredeyse 65 milyar doları manüple etmiş ve sonunda paraları batırdığını bütün operasyonların bir ponziden ibaret olduğunu itiraf etmiştir.

Bizim besili arkadaşımız henüz 511 milyon kadar toplayabilmiş...

Misafir b22

8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:05

Setu54 ün fotoğraflarını inceledim. Yazıları photoshoptan silmiş ve corel programında ki galetic yazı stili ile kendisi yazmış.

Grafiker değilim fakat hobi olarak bakıyorum bu programlara. Organizatör işinde çalışıyorum.

SeTu54
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:35

Şuan para çekimi yaparım tele gelen onay mesajın dan maile mail den dekonta kadar tekrar yüklerim ama kabullenemeyip yine shop diyeceksin o yüzden gerek yok bazı şeleri ispatlamaya ) şampiyon sensin tamam .)

berdan ak
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:50

Bizim ergen irisi tombik 500 milyon toplamış. Bunun 200'ünü hadi 250'sini kâr diye dağıtsa ne olacak. Sisteme yeni üyeler geldikçe sorun olmaz.

Mühendis 000
8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:44

Ülke tv nin haberinde yine dolandırıcı olarak yazıyor. Bu kanal kafayı takmissa bence bu o bitmiştir

Emir GÖKER

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:56
Çiftlik Bank bayii açmaya devam ediyor!

Çiftlik Bank, Ankara Sincan'da bayi açıyormuş. Ayrıca Çiftlik Bank, Konya otogarına da bayi açıyor. Bayinin açılışı yarın gerçekleşecek. Bugün de Ankara Dikmen ve Ankara Etimesgut'ta bayi açtı. Anlaşılan çiftlik bank fena büyüdü. Acaba sonra batar mı tıpkı Caprice Gold oteli gibi vallaha bilmiyorum. Ama her an iflas edebilir.

Emir ERTEN

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 18:35

Mersin şubelerini Mezitli'ye açabilirler.

Misafir 590

8 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 23:42

Bunların sistemine elbette inanmıyorum fakat fason olarak sucuk kaşar falan üretiyorlar gibi duruyor. Çiftlik bank çiftlik bank diye diye canım çekti bunların ürünlerini nerden alabilirim ? Internet'ten sipariş var mı ?

emrecirik
8 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 17:09

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI: ÇİFTLİKBANK REKLAMLARINA 3 AY SÜRELİ DURDURMA CEZASI VERİLDİ.

Kaynak: bloomberght

Geç alınmış bir karar.

Emir GÖKER

8 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 17:39

Alıntı:
Mersin şubelerini Mezitli'ye açabilirler. 

Aynen öyle. Çiftlik Bank, Mersin Mezitli ve Hatay İskendurun'a da bayi açıyormuş.

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET